Dekarskie Usługi Sowiński

Tworzymy Solidne Dachy

Dachy i usługi dekarskie
ul. Zielona 15, 44-217 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 072 977
Adres korespondencyjny
ul. Zielona 15, 44-217 Rybnik śląskie

Informacje

O nas
Nasza firma zajmuje się usługami ciesielsko-dekarskimi oraz pracą na wysokościach za pomocą sprzętu alpinistycznego, zwyżek. W zakres naszych usług wchodzą mycie dachów i ich malowanie, mycie elewacji, mycie kostek brukowych, remonty, budowa oraz rekonstrukcja dachów. Wykonujemy pracę kompleksowo od więźb, po dach również z elementami stolarki dachowej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie zapewniając pełne doradztwo oraz udzielanie fachowych porad w zakresie wyboru materiałów i technologii wykonania. Posiadamy doświadczenie w kryciu dachów m.in. dachówką ceramiczną, blacho-dachówką, gontami bitumicznymi oraz papą termozgrzewalną. Szczególną uwagę skupiamy na terminowym oraz punktualnym realizowaniu zleceń.
Opis działalności
Nasza firma zajmuje się usługami ciesielsko-dekarskimi.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się usługami ciesielsko-dekarskimi. W zakres naszych usług wchodzą remonty, budowa oraz rekonstrukcja dachów. Wykonujemy pracę kompleksowo od więźb, po dach również z elementami stolarki dachowej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie zapewniając pełne doradztwo oraz udzielanie fachowych porady w zakresie wyboru materiałów i technologii wykonania. Posiadamy doświadczenie w kryciu dachów m.in. dachówką ceramiczną, blacho-dachówką, gontami bitumicznymi oraz papą termozgrzewalną. Szczególną uwagę skupiamy na terminowym oraz punktualnym realizowaniu zleceń. Po prostu tworzymy solidne dachy.

Traktujemy dach jako inwestycję. Poprzez nowoczesne podejście do projektów oraz naszą wiedzę jesteśmy w stanie stworzyć dach szyty na miarę potrzeb naszych klientów tym samym nie narażając ich na dodatkowe koszty. Jakość wykorzystywanych przez nas materiałów w połączeniu z naszą wiedzą skutkuje powstaniem dachu, który jest zwieńczeniem zaangażowania w nasze rzemiosło.
Marki i specjalizacje
Montaż Dachów
Naprawa Dachów
Konserwacja Dachów
Malowanie Dachówek
Malowanie Dachów

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
K
Agnieszka Kocoń
2017-12-28 17:13:02
Dach ciekł od 10 lat, po usłudze tej firmy w końcu mam spokój.
M
S
Mirosław Stroń
2015-05-21 15:10:56
Polecam fachowca. Pozdrawiam