MPGKiM Sp. z o.o.

Kompleksowe zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Śmiłowskiego 15, 41-100 Siemianowice Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MPGKiM Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma MPGKiM świadczy usługi w szeroko rozumianym zakresie prac komunalno-mieszkalnych. Na rynku działa od 1993 roku. Siedziba naszej firmy mieści się w Siemianowicach Śląskich.
Produkty i usługi
Nasza firma specjalizuje się w administrowaniu zasobami mieszkaniowymi. Zajmujemy się tworzeniem i profesjonalnym zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi. Posiadamy dobra opinię uczciwego i rzetelnego zarządcy, dzięki swojemu zaangażowaniu w pracę.

Oferta:
- nieruchomości prywatne,
- nieruchomości komercyjne,
- nieruchomości zakładowe,
- nieruchomości prywatne.

Ponadto zajmujemy się przejmowanie nieruchomości od developera. Prowadzimy dokumentację, zajmujemy się księgowością oraz tworzymy sprawozdania finansowe dla wspólnot mieszkaniowych. Dbamy również o utrzymanie jak najlepszego stanu technicznego. Zależy nam na satysfakcji mieszkańców i przyszłych właścicieli mieszkań. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Służmy doradztwem i pomocą na każdym etapie współpracy. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
gliwicki, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Katowice, Dąbrowa Górnicza, mikołowski, Chorzów, Mysłowice, będziński, Siemianowice Śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń