Elektro Progress Łukasz Lenart

Instalacje elektryczne oraz fotowoltaiczne

Elektroinstalatorstwo
ul. Bratnia 3/2, 41-103 Siemianowice Śląskie śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Elektro Progress Łukasz Lenart

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą Elektro Progress, której właścicielem jest Łukasz Lenart. Nasza siedziba znajduje się na terenie miejscowości Siemianowice Śląskie. Głównie zajmujemy się tworzeniem różnego rodzaju instalacji elektrycznych.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą, która istnieje w branży usług elektrycznych stosunkowo od niedawna, jednak ciągle staramy się rozwijać, w czym pomaga nam posiadane doświadczenie oraz wiedza branżowa. Zawsze terminowo realizujemy wszystkie zlecenia i staramy się spełnić pokładane w nas oczekiwania.

Nasza oferta to przede wszystkim:
- przyłącza kablowe,
- rozdzielnie elektryczne,
- modernizowanie instalacji,
- instalacje elektryczne na halach,
- tworzenie instalacji elektrycznych,
- przemysłowe instalacje elektryczne.

Poza tym możecie nam Państwo zlecić różnego rodzaju zadania z zakresu fotowoltaiki. Zapewniamy dodatkowe i w pełni ekologiczne źródła energii odnawialnej, które zmniejszą koszty za energię elektryczną. Sprzedajemy i montujemy panele słoneczne, a także dbamy o prawidłowe działanie całej instalacji.

Ponadto przeprowadzamy remonty czy modernizację istniejących już instalacji elektrycznych, a także prefabrykację sterownic elektrycznych. Wszystkie zadania wykonuje wyspecjalizowana kadra pracownicza, która posiada spore doświadczenie branżowe i umiejętnie wykorzystuje posiadane narzędzia. Zawsze stosujemy się do obowiązujących przepisów BHP.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z firmą Elektro Progress z Siemianowic Śląskich.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Siemianowice Śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
F
Filip
Faktycznie znają się na wykonywaniu instalacji elektrycznych. Posiadają spore doświadczenie branżowe, przez co odpowiednio przeprowadzają wszystkie prace.