Guz Technika Piekarnicza Sp. z o.o.

Szeroki wybór maszyn piekarniczych

Wyposażenie i zaopatrzenie piekarni
ul. Budryka 4, 41-103 Siemianowice Śląskie śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Guz Technika Piekarnicza Sp. z o.o.
ul. Budryka 4, 41-103 Siemianowice Śląskie śląskie
NIP
6431645650
Telefon
Guz Technika Piekarnicza Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Guz Technika Piekarnicza Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie
Guz Technika Piekarnicza to firma z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Jej początki sięgają 1992 roku. Aktualnie zajmuje się sprzedażą, naprawą i montażem urządzeń używanych w piekarniach.
Produkty i usługi
Produkcja pieczywa i wyrobów cukierniczych od wielu lat oparta jest na specjalnych urządzeniach, które pojedynczo i w formie całych linii wytwarzających wyroby wysokiej jakości można kupić od Guz Technika Piekarnicza. Firma sprzedaje urządzenia nowe i używane, pochodzące od uznanych producentów. Do piekarni, cukierni i pączkarni dostarcza urządzenia, montuje je, a także zajmuje się uruchomieniem testowym. Może też demontować maszyny i przewozić je na nowe miejsce.

Oferta handlowa firmy obejmuje między innymi:
- piece piekarnicze,
- piece obrotowe,
- piece rurkowe,
- linie do bułek,
- wałkownice,
- ubijaki,
- automaty do ciastek,
- komory garownicze,
- dzielarki do bułek,
- linie do chleba.

Firma sprzedaje też maszyny do ciabatty, piece konwekcyjne oraz komory chłodnicze i krajalnice do pieczywa. Zakupów można dokonywać na różne sposoby. Firma pośredniczy w kontakcie z firmami leasingowymi.

W razie problemów technicznych Guz Technika Piekarnicza pomaga w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, w tym na miejscu u klientów. Zajmuje się też modernizowaniem urządzeń. Zaplecze maszynowe, które posiada, umożliwia przeprowadzanie prac związanych z obróbką metali.

Więcej informacji dotyczących oferty handlowo-usługowej Guz Technika Piekarnicza znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać e-mailowo albo telefonicznie.
Zasięg działania
Firma Guz Technika Piekarnicza Sp. z o.o. z lokalizacji: Siemianowice Śląskie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

piec obrotowy piekarniczy

10.07.2023

Piec obrotowy Hein Ecostone2 z systemem odzysku ciepła ze spalin to rozwiązanie sprzętowe, które pozwoli Ci na bardzo szybki i wydajny wypiek chleba i bułek. Komora wypiekowa została wykończona ścianką ceramiczną, a urządzenie dostępne jest w wersji na 1,2 lub 4 wózki. Cechą charakterystyczną tego sprzętu jest wentylator cyrkulacyjny, który rozprowadza gorące powietrze i wprowadza je do komory wypiekowej. To dzięki temu wypieki rosną równomiernie na każdym poziomie wózka.

komora do zraszania pieczywa

09.05.2023

Zaawansowana technologicznie komora do zraszania pieczywa dostępna jest w ofercie firmy Guz Technika Piekarnicza, która modernizuje i wdraża nowoczesne instalacje dla piekarni oraz cukierni. Sprzęt pozwala na równomierne zraszanie produktów jeszcze przed samym wypiekiem. Urządzenie gwarantuje wysoką powtarzalność procesu produkcji, a jednocześnie wpływa na jakość i wygląd samego wypieku. Komora ma wysokość 2600 mm, szerokość 1300 mm oraz długość 1600 mm. Jej moc elektryczna to 500 W.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
K
Krzysztof
Można się tutaj kompleksowo zaopatrzyć. Mają bardzo dobre wyposażenie piekarni. Dobrze, że na nich trafiłem.