S.K.A.T. Rusztowania i Drabiny Krzysztof Kapałka

Sprzedaż i wynajem drabin

Chemiczna 14, 41-100 Siemianowice Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
505 038 748
Adres korespondencyjny
Chemiczna 14, 41-100 Siemianowice Śląskie śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy S.K.A.T. Rusztowania znajduje się w Siemianowicach Śląskich. Działalność prowadzimy od 2014 roku, zajmując się przede wszystkim sprzedażą oraz wynajmem drabin i rusztowań. Właścicielem firmy jest Krzysztof Kapałka.
Produkty i usługi
Prowadzimy sprzedaż i wynajem drabin, szalunków i rusztowań. Dodatkowo oferujemy wieże BoSS do pracy na wysokości. Mamy bardzo szeroki wybór drabin, dlatego na pewno każdy znajdzie u nas taką drabinę jakiej właśnie potrzebuje.

Posiadamy drabiny, takie jak:
- drabiny wielofunkcyjne,
- drabiny aluminiowe,
- drabiny z włókna szklanego,
- drabiny składane,
- drabiny rozsuwane,
- drabiny sekcyjne,
- drabiny schodowe,
- drabiny przedłużające,
- drabiny teleskopowe,
- drabiny platformowe.

Sporym zainteresowaniem cieszy się u nas drabina wielofunkcyjna 57670400. Jest to model z 10 pozycjami, w tym przede wszystkim drabinką schodową, drabinką przedłużającą i drabiną schodową w 1 kompaktowym, przenośnym pakiecie. Jako przedłużona drabina jej długość wynosi 3,38 m, natomiast kompaktowa długość to zaledwie 92 cm. Jest ona bardzo łatwa w transporcie i nie ma problemu z jej przechowaniem, gdyż można ją bez problemu złożyć. Ponadto posiada system blokowania, który zapewnia nie tylko wszechstronność, ale też bezpieczeństwo. Nadaje się ona zarówno do majsterkowania, jak i handlu.

Równie popularna jest u nas drabina kombinowana 5101318. Jest to drabina 3 w 1, która może zostać przekształcona, np. w drabinę schodową lub przedłużającą. Posiada ona unikalny mechanizm przesuwny do łatwej konwersji do 3 różnych pozycji. Ważną cechą są też wytrzymałe profile słupkowe, w celu zapewnienia dodatkowej sztywności. Jest ona przeznaczona do zastosowań profesjonalnych. Ponadto drabina ta jest zgodna z nową normą EN131.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących oferowanych przez nas produktów.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą S.K.A.T. Rusztowania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń