Martech Marek Oczko

Serwis elektroniki w samochodach marki Ford i Opel.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Jasna 26, 41-100 Siemianowice Śląskie śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
602 765 478
Adres korespondencyjny
ul. Jasna 26, 41-100 Siemianowice Śląskie śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy MarTech znajduje się w Siemianowicach Śląskich. Specjalizujemy się w serwisowaniu samochodów Opel oraz Ford. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2015 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marek Oczko.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności serwisu MarTech jest obsługa samochodów marki Ford oraz Opel. W naszej ofercie można znaleźć usługi z zakresu elektroniki - dysponujemy nowoczesnymi urządzaniami, które służą do odczytu zawartości sterowników, procesorów, pamięci flash i eeprom. Jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane naprawy. Zajmujemy się przeglądami pojazdów przed zakupem.

Oferujemy takie usługi, jak:
- naprawa układów zawieszenia,
- naprawa układów hamulcowych,
- naprawa układów chłodzenia,
- naprawa układów jezdnych,
- naprawa układów paliwowych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy naprawa turbosprężarek. Nasza oferta obejmuje również remonty generalne silników. Oprócz tego zajmujemy się regulacją parametrów pracy silników benzynowych i diesla. Podejmiemy się także wymiany sprzęgieł. Uzupełnienie naszejoferty stanowi serwis klimatyzacji samochodowej - oferujemy napełnianie i odgrzybianie układu klimatyzacji, kontrolę szczelności układu i naprawę elementów elektronicznych układu.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy MarTech.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
U
Userer
Niesłowny, olewa klienta, zwleka z naprawami i kłamie ze czeka na części. NIE POLECAM
A
Awi
Pracodawca niesłowny, pozbawiony empatii i bardzo trudny w kontakcie. Eksploatuje pracownika do upadłego, najpierw przez 9 godzinny dzień pracy później przez nadgodziny i prawie codzienne zostawanie, na każdej sobocie kończąc. Jeśli ktoś szuka pracy a nie źródła stresu to nie polecam. Opłaca ZUS i ubezpieczenie pracownika tylko z podstawy najniższej krajowej. Również ochrona środowiska i gospodarowanie odpadami pozostawia wiele.