NZOZ Dental

Profesjonalne usługi stomatologiczne

Stomatolodzy i protetycy
pl. Wolności 1, 41-100 Siemianowice Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
NZOZ Dental

Informacje

Opis działalności
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dental znajduje się w Katowicach. Placówka funkcjonuje od 1993 roku.
Produkty i usługi
NZOZ DENTAL świadczy usługi medyczne zarówno w oparciu o NFZ, jak i prywatnie. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie szeroko pojętej stomatologii. Oferta gabinetu obejmuje również świadczenia z zakresu poradnictwa specjalistycznego chirurgii naczyń oraz chirurgii ogólnej.

W ramach profilaktyki świadczymy następujące usługi: lakierowanie zębów, lakowanie, piaskowanie oraz usuwanie kamienia. W naszej Placówce wykonujemy również dokładną diagnostykę i wykonujemy usługi z dziedziny stomatologii wychowawczej.

Naszą specjalnością jest także endodoncja, a w jej zakresie leczymy kanałowo zęby pod mikroskopem i reedo.

W naszym zakładzie można wykonać również zabieg wybielania zębów. Proponowane są takie metody wybielania zębów jak lampa zoom i biała dieta. Staramy się również zdiagnozować ewentualne przyczyny występowania przebarwień u naszych pacjentów.

Kolejną dziedziną stomatologii, w której się specjalizujemy jest protetyka.
Świadczone przez nas usługi protetyczne to:
* inlay, onlay,
* korony,
* korony pełnoceramiczne,
* korony porcelanowe na metalu nieszlachetnym,
* korony porcelanowe na złocie,
* mosty.

Z usług naszej placówki korzystają osoby, które wykonują zabiegi związane ze stomatologią estetyczną, implantologią i chirurgią.

Gwarantujemy komfortową atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i wysoki profesjonalizm wykonywanych usług. Kompetentny, stale podnoszący swoje kwalifikacje zespół stomatologów to najlepsza gwarancja jakości i zadowolenia pacjenta.

Pracujemy w czterech znakomicie wyposażonych gabinetach dostosowanych do pracy w nowoczesnych technikach zabiegowych. Najnowocześniejszy sprzęt stosowany w procesach diagnostyki i leczenia (radiowizjografy, kamery wewnątrzustne, mikroskopy endodontyczne, enodometry, piaskarki abrazyjne) umożliwia precyzyjne i bezbolesne leczenie zębów dorosłych i dzieci w pełnym zakresie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe