GeoEkoBud. Geologia i Geotechnika

Studnie Abisyńskie - Studnie głębinowe - Pompy ciepła

Studnie
ul. Reymonta 4/7, 41-103 Siemianowice Śląskie śląskie
poniedziałek 8:00 - 20:00
wtorek 8:00 - 20:00
środa 8:00 - 20:00
czwartek 8:00 - 20:00
piątek 8:00 - 20:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
664 007 316
Adres korespondencyjny
ul. Reymonta 4/7, 41-103 Siemianowice Śląskie śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
GeoEkoBud zajmuje się przede wszystkim wierceniem studni na płuczkę oraz udar. Wykonujemy przede wszystkim studnie typu Abisyńskiego, studnie głębinowe i studnie przemysłowe.
Opis działalności
Firma GeoEkoBud działa na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Wykonujemy studnie abisyńskie, studnie głębinowe i przemysłowe. STUDNIA jest świetnym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych. Przemysłowe ujęcia wody dla firm i fabryk. Bogate doświadczenie, odwierty do 1200 metrów głębokości. z późniejszą eksploatacją. Główny wiertacz posiada ponad 20 letnie doświadczenie w wiertnictwie na terenie Śląska i Małopolski. Dzięki nabytemu doświadczeniu, a także odpowiedniemu sprzętowi jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania w różnych warunkach gruntowych.
Produkty i usługi
Studnie abisyńskie wykonywane przez naszą firmę sięgają do 12 metrów głębokości, nawet na trudno dostępnym terenie. Istnieje również możliwość przyłącza wody do domu letniskowego.

STUDNIE GŁĘBINOWE w porównaniu do abisyńskich czy kopanych zapewniają nam czystszą wodę, ponieważ z reguły nie jest ona narażona na czynniki antropogeniczne. Dzięki posiadanym mapom hydrogeologicznych jesteśmy w stanie sprawdzić na jakiej głębokości zalega warstwa wodonośna. Dysponujemy także sprzętem geofizycznym (badania elektrooporowe) dzięki któremu jesteśmy w stanie wskazać najlepsze miejsce na działce do wykonania studni. Preferujemy zlecenia ze Śląska i Małopolski. W zależności od zapotrzebowania na wodę stosujemy różne średnice rur, z reguły jest to 125 mm. Wykonujemy również kompleksowe zabudowy oraz przyłącze do obiektu.

Studnie Przemysłowe - przemysłowe ujęcia wody pod fabryki. Odwierty do 1200 metrów głębokości.

W naszej ofercie znajdą Państwo również GRUNTOWE POMPY CIEPŁA.

Pompa ciepła jest najbardziej efektywnym urządzeniem produkującym energię grzewczą. Pompa jest ekologicznym i oszczędnym sposobem na ogrzanie budynku i wody użytkowej. Uzyskuje wydajność do 4 razy większą niż piece akumulacyjne. Dodatkowym atutem jest niska awaryjność urządzenia, a jej żywotność jest szacowana na ponad 30 lat. Nie emituje zanieczyszczeń i użytkownik jest całkowicie niezależny od ceny węgla, ropy czy gazu. Pompa ciepła odzyskuje energię zmagazynowaną w ziemi i dzięki sprężarce podgrzewa wodę w obiegu do 75 stopni. Najczęściej wykonujemy odwierty pionowe na głębokość 100 metrów, gdzie przez cały rok temperatura gruntu wynosi około 10 stopni Celsjusza. Zachęcamy do sprawdzenia dofinansowania na gruntową pompę ciepła w Urzędzie Miasta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe