FHU Neon Solutions Marcin Lasek

Nowoczesny serwis komputerowy.

Serwis komputerów
ul. Władysława Jagiełły 4, 41-106 Siemianowice Śląskie śląskie
poniedziałek 09:00 - 21:00
wtorek 09:00 - 21:00
środa 09:00 - 21:00
czwartek 09:00 - 21:00
piątek 09:00 - 21:00
sobota 09:00 - 21:00
niedziela 10:00 - 17:00
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
690 014 734
Adres korespondencyjny
ul. Władysława Jagiełły 4, 41-106 Siemianowice Śląskie śląskie

Informacje

Opis działalności
Zalany laptop, zbita matryca, uszkodzony ekran smartfonu czy tabletu. Większość osób miała do czynienia z usterkami sprzętu elektronicznego. W taki sytuacjach istotne jest, aby szybko udać się do odpowiedniego serwisu, w którym specjaliści odpowiednio zdiagnozują problem i postarają się go rozwiązać, naprawić sprzęt. Fhu Neon Solutions zapewnia kompleksowy serwis komputerów, smartfonów, tabletów i drukarek.
Produkty i usługi
Dzięki naszemu profesjonalizmowi zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów, które nieustannie się powiększa. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były jak najwyższej jakości. Nasza praca jest naszą pasją.

Powierzonym nam sprzętem zajmujemy się kompleksowo. Naszą uwagę skupiamy nie tylko na usunięciu usterek, ale również na wyeliminowaniu ich przyczyny. Naprawa komputera czy naprawa laptopów w zdecydowanej większości jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż zakup nowego urządzenia. Nasz serwis dokłada wszelkich starań, by nie utracić danych zwartych na komputerze oraz by realizacja naprawy przebiegła jak najszybciej.

Świadczymy usługi takie jak:

odzyskiwanie danych,
reinstalacja systemu,
instalacja oprogramowania,
diagnostyka usterek,
serwis notebooków,
serwis gsm.

Ponadto możecie u nas Państwo kupić wysokiej klasy laptopy, części do laptopów, tusze oraz tonery. Wyróżnia nas nie tylko indywidualne podejście do klienta, ale również jakość i precyzja wykonywanych usług. Dbamy o powierzony nam sprzęt. Nasz wyspecjalizowany zespół gwarantuje szybką naprawę Państwa sprzętów.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminową realizację zleceń. Jesteśmy uczciwi i rzetelni. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zadowoleni klienci to dla nas najlepsza rekomendacja.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Fhu Neon Solutions. Warto nam zaufać.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Ł
Łukasz
2019-04-19 10:57:46
Bardzo miła obsługa. Polecam