Firma Usługowa KANONA S.C. Jerzy Peroń Włodzimierz Lachor w Panoramie Firm

Firma Usługowa KANONA S.C. Jerzy Peroń Włodzimierz Lachor


ul. Wróblewskiego 67 /26
41-106 Siemianowice Śląskie, woj. śląskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte

Informacje

Opis działalności

Dzięki nam zyskasz czas na odpoczynek. Biuro Ochrony Osób i Mienia "Kanona" s.c. z siedziba

Marki i specjalizacje

Sprawą dla nas nadrzędną jest bezpieczeństwo powierzonego nam do ochrony mienia. Realizujemy to stosując najwyższej klasy sprzęt, dobierając najlepszą kadrę i gwarantując najlepsze z możliwych ubezpieczenia. W zakresie ochrony mienia specjalizujemy się w ochronie zakładów przemysłowych.

Produkty i usługi

Agencja Ochrony Osób i Mienia "KANON" obecnie Biuro Ochrony Osób i Mienia "KANONA" s.c. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich specjalizuje się w ochronie osób i mienia oraz transporcie wartości pieniężnych. Mamy w tych dziedzinach duże doświadczenie i spore osiągnięcia. Zaufały nam, powierzając do ochrony swoje obiekty i transport wartości, zarówno zakłady przemysłowe jak i też klienci indywidualni.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ochrony stacjonarnej obiektów, ochrony osobistej, konwojowania wartości pieniężnych, monitoringu, ochrony imprez masowych.
Grupa interwencyjna współpracuje z pracownikami zatrudnionymi w obiektach przemysłowych i innych. W przypadku wystąpienia realnego zagrożenia pracownicy grupy mają być skierowani do pomocy kolegom na określony czas (godziny, porę dnia, dni). Czas przyjazdu grupy wyposażonej w niezbędne środki przymusu bezpośredniegoto tylko czas niezbędny na przyjęcie informacji i dojazdu na miejsce zdarzenia z terenu Siemianowic Śląskich. Wykonujemy również kompleksowe usługi czystościowo-porządkowe w pomieszczeniach biurowych, obiektach przemysłowych, obiektach handlowych, salonach samochodowych i stacjach obsługi samochodów, przychodniach lekarskich. Dostosowujemy nasz cykl prac czystościowych do potrzeb zleceniodawcy. Zapewniamy również system dyżurów, mających na cel bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń.

Ceny naszych usług kalkulujemy każdorazowo po uzgodnieniu z klientem szczegółowych warunków technicznych wykonywania usługi.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Gliwice, Bytom, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Katowice, Chorzów, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Tarnowskie Góry

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Wróblewskiego 67 /26
41-106 Siemianowice Śląskie, woj. śląskie