Firma Usługowa KANONA S.C. Jerzy Peroń Włodzimierz Lachor

Firma Usługowa KANONA S.C. Jerzy Peroń Włodzimierz Lachor


ul. Wróblewskiego 67 /26
41-106 Siemianowice Śląskie, woj. śląskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte

Informacje

O nas

Przedsiębiorstwo Kanona oferuje swoje usługi w dziedzinie ochrony osób i mienia oraz ochrony obiektów przemysłowych i prywatnych. Siedziba zakładu znajduje się w Siemianowicach Śląskich, na terenie województwa śląskiego.

Poboczną działalnością firmy są usługi dotyczące utrzymania czystości biur i budynków.

Zapraszamy do kontaktu!

Marki i specjalizacje

Sprawą dla nas nadrzędną jest bezpieczeństwo powierzonego nam do ochrony mienia. Realizujemy to stosując najwyższej klasy sprzęt, dobierając najlepszą kadrę i gwarantując najlepsze z możliwych ubezpieczenia. W zakresie ochrony mienia specjalizujemy się w ochronie zakładów przemysłowych.

Produkty i usługi

Biuro Ochrony Osób i Mienia Kanona z siedzibą w Siemianowicach Śląskich oferuje swoje usługi w zakresie ochrony osób i mienia oraz konwojowania wartości pieniężnych. Agencja ochrony rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku. Od samego początku cieszymy się uznaniem i zaufaniem wśród klientów, którzy nam zaufali.

Naszą specjalnością jest ochrona osób oraz transport wartości pieniężnych. Specjalistyczne wyszkolenie oraz wieloletnie doświadczenie poparte praktyką sprawia, że w tych dziedzinach nie mamy sobie równych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ochrony stacjonarnej obiektów, ochrony osobistej, monitoringu oraz ochrony imprez masowych.

Mamy w tych dziedzinach duże doświadczenie i spore osiągnięcia. Zaufały nam zarówno zakłady przemysłowe, jak i klienci indywidualni. Grupainterwencyjna ściśle współpracuje z pracownikami ochrony obiektów, dlatego w razie wystąpienia zagrożenia, nasza reakcja jest natychmiastowa i na miejsce zdarzenia docieramy w możliwie najkrótszym czasie.

Dodatkową usługą naszego przedsiębiorstwa są usługi porządkowe. Z chęcią przyjmujemy zlecenia na kompleksowe sprzątanie biur i obiektów, a także pomieszczeń biurowych w obiektach przemysłowych i handlowych, a nawet przychodniach lekarskich.

W obu dziedzinach nasza firma może poszczycić się niezwykłym profesjonalizmem i rzetelnością. Dbałość o szczegóły, spostrzegawczość i skuteczne działanie to cechy, które w pełni oddają jakość usług firmy Kanona.

Zachęcamy dowspółpracy!

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny