Firma Usługowa KANONA S.C. Jerzy Peroń Włodzimierz Lachor

Agencje ochrony
ul. Wróblewskiego 67 /26, 41-106 Siemianowice Śląskie śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
609 601 738
Firma Usługowa KANONA S.C. Jerzy Peroń Włodzimierz Lachor

Informacje

O nas
Przedsiębiorstwo Kanona oferuje swoje usługi w dziedzinie ochrony osób i mienia oraz ochrony obiektów przemysłowych i prywatnych. Siedziba zakładu znajduje się w Siemianowicach Śląskich, na terenie województwa śląskiego.

Poboczną działalnością firmy są usługi dotyczące utrzymania czystości biur i budynków.

Zapraszamy do kontaktu!
Produkty i usługi
Biuro Ochrony Osób i Mienia Kanona z siedzibą w Siemianowicach Śląskich oferuje swoje usługi w zakresie ochrony osób i mienia oraz konwojowania wartości pieniężnych. Agencja ochrony rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku. Od samego początku cieszymy się uznaniem i zaufaniem wśród klientów,którzy nam zaufali.

Naszą specjalnością jest ochrona osób oraz transport wartości pieniężnych. Specjalistyczne wyszkolenie oraz wieloletnie doświadczenie poparte praktyką sprawia, że w tych dziedzinach nie mamy sobie równych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ochrony stacjonarnej obiektów, ochrony osobistej, monitoringu oraz ochrony imprez masowych.

Mamy w tych dziedzinach duże doświadczenie i spore osiągnięcia. Zaufały nam zarówno zakłady przemysłowe, jak i klienciindywidualni. Grupa interwencyjna ściśle współpracuje z pracownikami ochrony obiektów, dlatego w razie wystąpienia zagrożenia, nasza reakcja jest natychmiastowa i na miejsce zdarzenia docieramy w możliwie najkrótszym czasie.

Dodatkową usługą naszego przedsiębiorstwa są usługi porządkowe. Z chęcią przyjmujemy zlecenia na kompleksowe sprzątanie biur i obiektów, a także pomieszczeń biurowych w obiektach przemysłowych i handlowych, a nawet przychodniach lekarskich.

W obu dziedzinach nasza firma może poszczycić się niezwykłym profesjonalizmem i rzetelnością. Dbałość o szczegóły, spostrzegawczość i skuteczne działanie to cechy, które w pełni oddają jakość usług firmy Kanona.

Zachęcamy dowspółpracy!
Marki i specjalizacje
Sprawą dla nas nadrzędną jest bezpieczeństwo powierzonego nam do ochrony mienia. Realizujemy to stosując najwyższej klasy sprzęt, dobierając najlepszą kadrę i gwarantując najlepsze z możliwych ubezpieczenia. W zakresie ochrony mienia specjalizujemy się w ochronie zakładów przemysłowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
DELTA
Firma godna polecenia profesjonalizm, rzetelność, szczerze polecam.