Complex Bud Krzysztof Salamon

Instalacja i serwis ogrzewania

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Źródlana 3, 41-218 Sosnowiec śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Complex Bud Krzysztof Salamon

Informacje

Opis działalności
Bomplex Bud, którego właścicielem jest Krzysztof Salamon, działa na rynku od 2001 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Sosnowcu, w województwie śląskim. Specjalnością zakładu jest ogrzewanie.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie ogrzewania. Complex Bud od kilkunastu lat specjalizuje się w projektowaniu, serwisie i instalacji ogrzewania. Zakres usług obejmuje przede wszystkim montaż centralnego ogrzewania, kolektorów słonecznych i kotłów gazowych. W ofercie znajdują się również między innymi:

- wentylacja,
- montaż klimatyzacji,
- serwis klimatyzacji,
- serwis eksploatacja kotłowni,
- serwis kotłów grzewczych,
- serwis wodno-kanalizacyjny.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Kadra pracownicza składa się ze znakomitych fachowców, którzy bez problemu zajmą się instalacją urządzeń w domach, mieszkaniach, czy budynkach użyteczności publicznej. Usługi świadczone są rzetelnie i z należytą starannością. Complex Bud to gwarancja jakości, świetnych cen i krótkiego terminu realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
JaroxStępiń
Beznadziejny instalator. Działa wg. Zasady jak mu wyjdzie to mu wyjdzie. Ale jak cos źle zrobi to unika odpowiedzialności. Ogólnie na koniec ma swojego klienta za nic.