Żelichowska-Kasper Katarzyna PAPIRUS HURT-DETAL

Oferujemy sprzedaż artykułów biurowych i papierniczych

Akcesoria dla artystów i plastyków
ul. Braci Mieroszewskich 11-2, 41-219 Sosnowiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Żelichowska-Kasper Katarzyna PAPIRUS HURT-DETAL

Informacje

Opis działalności
Firma Papirus znajduje się w Sosnowcu. Działalność prowadzimy od 1990 roku. Zajmujemy się sprzedażą artykułów papierniczych. Właścicielką jest Katarzyna Żelichowska-Kasper.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż artykułów papierniczych. Posiadamy 29-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania oraz wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów przeznaczonych dla plastyków, studentów architektury czy hobbystów. W naszym asortymencie znajdą Państwo farby olejne, farby akrylowe, farby akwarelowe, sztalugi, podobrazia, farby do tkanin, farby do szkła i porcelany, farby kredowe, werniksy, kredki, pędzle, ołówki, media malarskie, artykuły do decoupage'u, quilling'u, scrapbooking'u, pastele, węgle, bloki i kartony.

Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Proponujemy też artykuły biurowe, takie jak pióra , długopisy, dziurkacze, zszywacze, segregatory oraz teczki na dokumenty.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się produkty, które zachęcają do kreatywnego spędzania czasu, zarówno w domu, jak i w przedszkolu, szkole, czy na warsztatach.

Staramy się stale poszerzać naszą ofertę o materiały, tak aby klient przy ich pomocy mógł wyrazić własne pomysły. W razie konieczności istnieje możliwość zamówienia danego produktu na specjalne życzenie klienta.

Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitąofertą.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń