Wojtel. s.c. Wojtala R.E.

Zajmujemy się montażem, obsługą oraz utrzymaniem sieci telekomunikacyjnych

Techniki bezwykopowe
ul. Długosza 43/34, 41-219 Sosnowiec śląskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
(32) 298 26 24
Wojtel. s.c. Wojtala R.E.

Informacje

Opis działalności
Firma wojtel znajduje się w Sosnowcu, w województwie śląskim i działa na rynku krajowym od 2006 roku. Oferujemy Państwu szereg usług związanych z budową i konserwacją sieci telekomunikacyjnych, systemów telewizji oraz sieci energetycznych. Zajmujemy się wykonaniem projektu oraz jego realizacją. Wykonujemy też zabudowę kabli światłowodowych z wykorzystaniem metody pneumatycznej. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Wojtel to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Wybudowaliśmy oraz zmodernizowaliśmy już wiele sieci telekomunikacyjnych oraz energetycznych. Braliśmy udział w dużych inwestycjach budowlanych. Do naszych zadań należało sporządzenie projektu według wymagań inwestora, a także jego realizacja, zamknięcie budowy i transport niezbędnych urządzeń końcowych. Pracowaliśmy dla takich firm jak Netia, Elektrobudowa, Eltel Networks, 3S, UPC, Ericson, czy Vattenfall.

Technika bezwiertowa pozwala zamontować instalację podziemną bez dużej ingerencji w podłoże. Dzięki tej metodzie nie musimy znacznie naruszać dróg, torowisk, czy innych powierzchni. Za pomocą nowoczesnych technologii możemy dostać się w głąb ziemi bez niszczenia środowiska naturalnego oraz infrastruktury.

Nasze główne usługi to:
- przewierty sterowane,
- przeciski pneumatyczne,
- roboty ziemne oraz budowa kanalizacji pierwotnej i wtórnej,
- budowa i modernizacja systemów telewizji kablowych,
- zabudowa kabli światłowodowych metodą pneumatyczną,
- spawanie włókien światłowodowych,
- pomiary reflektometryczne oraz teletransmisyjne,
- montaż i obsługa urządzeń teletransmisyjnych,
- budowa rurociągów kablowych.

Zajmujemy się także budową sieci strukturalnych, szaf kablowych i studni oraz linii kablowych podziemnych i naziemnych. Realizujemy niemal wszystkie prace ziemne, które wykonuje się koparkami. Wdmuchujemy również kable światłowodowe.

Nasze maszyny zapewniają nam doskonałą siłę przebicia oraz dokładność. Wśród naszego sprzętu znajdują się wdmuchiwarki, urządzenia przeciskowe, koparki i minikoparki oraz urządzenia pomiarowe.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Wojtel z Sosnowca.
Marki i specjalizacje
Podczas realizacji projektu korzystamy ze sprzętu renomowanych firm.
- Prace ziemne: Bobcat, JCB, Catterpillar, Terra Hammer, Ditch Witch
- Techniki światłowodowe: Exfo, Furukawa, Noyes
- Sprężarki, agregaty, pompy, zagęszczarki: Honda, Irmer Elze, Bosch
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
J
Jacek
Prace ziemne wykonane szybko, w terminie i solidnie, polecam.
E
Ewelina
Ich firma jest rzetelna i wykona wszystkie zadania, które ustali się w umowie. Odwierty przygotowane zostały w sposób precyzyjny według wyznaczonych pomiarów. Cała sieć działa bez zarzutu.
G
Grzesiek
Bardzo nowoczesny sposób na montaż wszystkich elementów sieci teletechnicznej w ziemi, bez potrzeby wykopywania wszystkiego wokół. Nowoczesna metoda jest ekonomiczna i o wiele szybsza, polecam.
M
Marek
Firma bardzo mi zaimponowała w trakcie realizacji powierzonej im inwestycji. Zajęli się nie tylko wykonaniem projektu sieci teletechnicznej, ale także dowieźli urządzenia na miejsca oraz zamontowali w ustalonym terminie. Dzięki nim nie miałem żadnych opóźnień. Nowoczesne techniki pneumatyczne są precyzyjne i dokładne.