Zarges Polska sp. z o.o.

Wynajem rusztowań aluminiowych

Rusztowania i szalunki
ul. gen. Andersa 10A, 41-200 Sosnowiec śląskie
poniedziałek 08:00 - 15:00
wtorek 08:00 - 15:00
środa 08:00 - 15:00
czwartek 08:00 - 15:00
piątek 08:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 266 63 26
Adres korespondencyjny
ul. gen. Andersa 10A, 41-200 Sosnowiec śląskie

Informacje

Opis działalności
Zarges Polska to firma z siedzibą w Sosnowcu. W oparciu o ponad 70-letnią praktykę w branży zaopatruje klientów w rusztowania oraz inne konstrukcje i urządzenia do prac na wysokości. Poza seryjną produkcją, tworzymy również niestandardowe rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Prowadzenie prac budowlanych czy montażowych na dużych wysokościach wymaga specjalistycznych konstrukcji. Sosnowska firma Zarges Polska, wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów. prowadzi wynajem nowoczesnych rusztowań o solidnej konstrukcji. Specjalizuje się w dostarczaniu wysokojakościowych rusztowań przemysłowych. Oferuje między innymi:
- rusztowania z podporami,
- rusztowania ze składaną ramą,
- rusztowania z belką jezdną,
- rusztowania COMPACT.

Z myślą o profesjonalistach do oferty wprowadziła rusztowania ze składaną ramą nośną, które można szybko rozkładać i składać. Oferowane przez firmę Zarges Polska, rusztowania modułowe Z300 można montować i demontować bez konieczności użycia narzędzi.

Firma słynie z produkcji różnego rodzaju drabin. Oferta obejmuje drabiny aluminiowe, teleskopowe, wysuwane, wielofunkcyjne oraz wiele innych rodzajów. Ponadto dostarcza podesty aluminiowe oraz konstrukcje specjalne wykonywane na indywidualne zamówienie klientów.
Marki i specjalizacje
Produkty ZARGES podlegają ścisłym międzynarodowym kontrolom, natomiast system jakości ZARGES został poddany sprawdzeniu w ramach audytu certyfikacji i odpowiada normie DIN EN ISO 2001-2002.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń