Marwod. Zakład usług wodno-kanalizacyjnych

Kompleksowe usługi czyszczenia, udrażniania i przetykania kanalizacji

Wodociągi i kanalizacja
ul. Jedności 31, 41-218 Sosnowiec śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Marwod. Zakład usług wodno-kanalizacyjnych

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się udrażnianiem i czyszczeniem kanalizacji zarówno w domach i mieszkaniach, jak i na zlecenie.
Produkty i usługi
Udrażnianie kanalizacji wykonujemy wykorzystując dwie metody: metodę mechaniczną i hydrofobową przy pomocy samochodów WUKO.
Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników od wielu lat działających w branży, którzy z łatwością sprostają każdemu zadaniu.

Możemy pochwalić się nie tylko obszerną wiedzą techniczną i merytoryczną, ale także bogatym wyposażeniem sprzętowym oraz nowoczesnym zapleczem technicznym.

Dysponujemy odpowiednim samochodem oraz specjalistycznym, mechanicznymi przepychaczami, zestawami do inspekcji kanalizacji i innymi urządzeniami. Przy pracy wykorzystujemy sprężyny mechaniczne z wymiennymi końcówkami o różnej średnicy przeznaczone do czyszczenia kanalizacji. Dzięki temu świadczymy profesjonalne i rzetelne usługi.

Zajmujemy się udrażnianiem i czyszczeniem kanalizacji zarówno w domach i mieszkaniach, jak i na zlecenie wspólnot mieszkaniowych, firm w biurach oraz budynkach przemysłowych.

Jeśli w Państwa domu lub firmie doszło do awarii kanalizacji – zachęcamy do kontaktu ze specjalistami firmy Marwod. Samodzielne usuwanie zatoru w rurach może doprowadzić do ich poważnego uszkodzenia lub konieczności przeprowadzenia dużego remontu oraz wymiany sieci.

Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, aby sprawnie i trwale usunąć przyczynę zatkania kanalizacji, w możliwie najkrótszym czasie.

Realizujemy następujące świadczenia:

- czyszczenie kanalizacji,
- przepychanie kanalizacji,
- czyszczenie odpływów,
- udrażnianie wywiewek kanalizacyjnych,
- wypłukiwanie nieczystości z rur kanalizacyjnych pod ciśnieniem (ciśnienie jest regulowane w zakresie od 30 do 140 atmosfer),
- doradztwo techniczne.


Przy czyszczeniu kanalizacji wykorzystujemy metodę mechaniczną oraz hydrofobową. Metoda mechaniczna polega na używaniu wody podbardzo wysokim ciśnieniem. Ten sposób jest niezwykle skuteczny, a zarazem dosyć tani w porównaniu z innymi tego typu technologiami. Uniemożliwia on również uszkodzenie samej instalacji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Marki i specjalizacje
Czyszczenie, udrażnianie, przetykanie kanalizacji, ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji, mechaniczne przetykanie, czyszczenie osadników, czyszczenie wpustów, czyszczenie kanalizacji sanitarno-burzowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, będziński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń