Zakład Handlu i Usług Transportowych Transportu Ciężkiego Piotr Kuroń

Kamień i kruszywa
ul. Lubelska 44 /24, 41-219 Sosnowiec śląskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(4)
NIP
6441106593
Telefon

Informacje

Firma Zakład Handlu i Usług Transportowych Transportu Ciężkiego Piotr Kuroń z siedzibą w miejscowości Sosnowiec świadczy swoje usługi w branży Kamień i kruszywa.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (32) 29...
Firma świadczy działalność pod adresem 41-219 Sosnowiec ul. Lubelska 44 /24. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Zakład Handlu i Usług Transportowych Transportu Ciężkiego Piotr Kuroń: [kopiuj]
Uważamy, że Zakład Handlu i Usług Transportowych Transportu Ciężkiego Piotr Kuroń poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
L
Lilianna
Szanują klienta. Zapewniają nawet transport :D
B
Błażej
Porządne przedsiębiorstwo. Polecam.
K
Krzysztof
Dzień dobry. Z mojej strony chciałbym polecić firmę Petro-Trans. Już kilka razy zamawiałem u nich kruszywa budowlane i nigdy nie było żadnych problemów :)
O
S
OlO Sosnowiec
Bardzo polecam FACHOWA OBSŁUGA I CENY NORMALNE a nie z kosmosu. Pozdrawiam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.