Papirus Hurt-Detal Katarzyna Żelichowska-Kasper w Panoramie Firm

Papirus Hurt-Detal Katarzyna Żelichowska-Kasper

Konkurencyjne ceny!!! Szybka realizacja zamówień.

ul. Małachowskiego 16
41-200 Sosnowiec, woj. śląskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 17:00
 2. wtorek:
  08:00 - 17:00
 3. środa:
  08:00 - 17:00
 4. czwartek:
  08:00 - 17:00
 5. piątek:
  08:00 - 17:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Zapraszamy do naszej firmy i zapoznania się z pełną ofertą.

Marki i specjalizacje

Naszym celem jest oferowanie Państwu produktów najwyższej jakości, z tego względu proponujemy wyroby znanych i cenionych firm takich jak:

Maimeri,
Renesans,
Ferrario,
Sennelier,
Kolibri,
Idea,
GraArt,
Canson,
Clairfontaine,
Fabriano,
Koh i Noor,
Faber-Castell,
Leniar,
Cretacolor,
Pentel,
Darwi,
Colorino,
Bic,
Astra,
Bambino,
Amos,
Herlitz,
Stamperia,
Pentart,
DpCraft,
Heyda.

Produkty i usługi

Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą szeroko pojętego asortymentu papierniczego( art. szkolne, art. biurowe, tapety).

Z naszej pasji jaką jest historia sztuki, architektura oraz rękodzieło artystyczne zrodził się pomysł otwarcia w 1993 roku w Dąbrowie Górniczej, a w 2006 w Sosnowcu, sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży artykułów przeznaczonych dla plastyków, studentów architektury czy hobbystów.

Od tego czasu asortyment został wzbogacony o pełne kolorów palety farb olejnych, akrylowych czy akwarelowych, a także w sztalugi, podobrazia, farby do tkanin, farby do szkła i porcelany,farby kredowe, werniksy, kredki, pędzle, ołówki, media malarskie, artykuły do decoupage'u, quilling'u, scrapbooking'u, pastele, węgle, bloki, kartony.

Biurowe artykuły, urządzenia biurowe, piśmiennicze artykuły, szkolne artykuły, papier komputerowy, papeterie, albumy fotograficzne, breloczki, długopisy, pióra, bloki rysunkowe, bloki techniczne kolorowe, notesy, duży wybór zeszytów różnej grubości, karty do gry, galanteria papiernicza, papier ozdobny, ksero, kolorowy, fotograficzny, wizytówki, koperty, rolki do kas fiskalnych, koszulki, skoroszyty, kalendarze, Tewo, segregatory, oprawy prac licencjackich i magisterskich, teczki papierowe.

Nie zapominamy o najmłodszych artystach. W ofercie posiadamy towary, które zachęcają do kreatywnego spędzania czasu w domowym zaciszu, ale też w przedszkolu, szkole, warsztatach terapii zajęciowej. Są to produkty, które edukują, pobudzają wyobraźnię i rozwijają manualne zdolności dzieci.

Sprzedaż specjalistycznych artykułów (np. preparaty do decoupage'u, scpapbooking'u, quilling'u) wspieramy pokazami, szkoleniami i warsztatami, które organizujemy zarówno w naszych placówkach, jak i poza nimi.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
artykuły papiernicze, hurtownia papiernicza, artykuły plastyczne, artykuły dla plastyków, Artykuły hobbistyczne, Artykuły szkolne, farby olejne, farby graficzne i specjalistyczne, akcesoria malarskie, sztalugi drewniane i aluminiowe, farby wodne, produkty do decoupage'u

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Małachowskiego 16
41-200 Sosnowiec, woj. śląskie