Indeco AP. Szafy wnękowe, garderoby, meble kuchenne

Szeroki wybór stylowych mebli

Meble na zamówienie
ul. Małachowskiego 42, 41-200 Sosnowiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Indeco AP. Szafy wnękowe, garderoby, meble kuchenne

Informacje

Opis działalności
Indeco to firma z siedzibą w Sosnowcu, na terenie województwa śląskiego. Właścicielami naszej działalności są Jacek i Jolanta Mierzejewscy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1997 roku. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Indeco. Od lat zajmujemy się tworzeniem mebli na wymiar. W swoich projektach stawiamy na oryginalność i dobrą estetykę. Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy wysokiej jakości materiały. Płyty meblowe, ratan czy bambus są dostarczane przez zaufanych producentów. ofercie posiadamy wyposażenie nie tylko dla domów, mieszkań czy biur, ale również dla bibliotek i aptek. Mamy meble w różnych stylach, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Nasza oferta obejmuje:

- biurka,
- szafy do zabudowy,
- regały,
- meble kuchenne,
- komody,
- stelaże do łóżek.

Oferujemy również lustra i szyby renomowanego producenta Saint Goben. Dzięki ich zastosowaniu można optycznie powiększyć pomieszczenie lub nadać mu stylu i klasy. Istnieje możliwość wykonania całkowicie spersonalizowanego produktu z własną grafiką lub zdjęciem.

Każdy przygotowany przez nas mebel jest unikatowy i dopasowany do indywidualnych potrzeb. Po konsultacjach przygotowujemy projekt, który pozostawiamy do akceptacji. Nasi projektanci są otwarci na wszelkie zmiany i ulepszenia, dlatego z całą pewnością finalny efekt będzie zgodny z oczekiwaniami naszych Klientów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Indeco oraz odwiedzenia siedziby działalności w Sosnowcu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, zawierciański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń