Indeco AP Szafy wnękowe, garderoby, meble kuchenne

Szeroki wybór stylowych mebli

Meble na zamówienie
ul. Małachowskiego 42, 41-200 Sosnowiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Indeco AP Szafy wnękowe, garderoby, meble kuchenne
ul. Małachowskiego 42, 41-200 Sosnowiec śląskie
Telefon
Indeco AP Szafy wnękowe, garderoby, meble kuchenne

Informacje

Opis działalności firmy Indeco AP Szafy wnękowe, garderoby, meble kuchenne w Sosnowiec
Indeco to firma z siedzibą w Sosnowcu, na terenie województwa śląskiego. Właścicielami naszej działalności są Jacek i Jolanta Mierzejewscy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1997 roku. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Indeco. Od lat zajmujemy się tworzeniem mebli na wymiar. W swoich projektach stawiamy na oryginalność i dobrą estetykę. Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy wysokiej jakości materiały. Płyty meblowe, ratan czy bambus są dostarczane przez zaufanych producentów. W ofercie posiadamy wyposażenie nie tylko dla domów, mieszkań czy biur, ale również dla bibliotek i aptek. Mamy meble w różnych stylach, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Nasza oferta obejmuje:

- biurka,
- szafy do zabudowy,
- regały,
- meble kuchenne,
- komody,
- stelaże do łóżek.

Oferujemy również lustra i szyby renomowanego producenta Saint Goben. Dzięki ich zastosowaniu można optycznie powiększyć pomieszczenie lub nadać mu stylu i klasy. Istnieje możliwość wykonania całkowicie spersonalizowanego produktu z własną grafiką lub zdjęciem.

Każdy przygotowany przez nas mebel jest unikatowy i dopasowany do indywidualnych potrzeb. Po konsultacjach przygotowujemy projekt, który pozostawiamy do akceptacji. Nasi projektanci są otwarci na wszelkie zmiany i ulepszenia, dlatego z całą pewnością finalny efekt będzie zgodny z oczekiwaniami naszych Klientów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Indeco oraz odwiedzenia siedziby działalności w Sosnowcu.
Zasięg działania
Firma Indeco AP Szafy wnękowe, garderoby, meble kuchenne z lokalizacji: Sosnowiec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy, zawierciański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń