Komfrez Baranowski Sławomir

Solidne remonty kominów

Kominiarze
ul. marsz. Piłsudskiego 41, 41-200 Sosnowiec śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Komfrez Baranowski Sławomir
ul. marsz. Piłsudskiego 41, 41-200 Sosnowiec śląskie
Strona www
Telefon
Komfrez Baranowski Sławomir

Informacje

Opis działalności firmy Komfrez Baranowski Sławomir w Sosnowiec
Firma Komfrez działa w branży kominiarskiej i zajmuje się frezowaniem kominów i powiększaniem średnicy przewodu kominowego. Dodatkowymi usługami są gracowanie oraz mechaniczne czyszczenie ze smoły i sadzy szklistej. Siedziba firmy mieści się w Sosnowcu.
Produkty i usługi
Komfrez to profesjonalna firma specjalizująca się w remontowaniu kominów poprzez ich rozwiercanie, szlamowanie i gracowanie. Zespół firmy to doświadczeni fachowcy, którzy z zaangażowaniem podejmą stawiane przed nimi zadania i wykonają je z pełną dokładnością dzięki rozległej wiedzy z zakresu kominiarstwa.

Współpraca z naszą firmą to gwarancja wysokiej jakości usług. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i z profesjonalizmem dlatego nasi pracownicy czekają na Państwa pytania oraz służą pomocą w doborze odpowiednich materiałów.

Nasza oferta:
- Frezowanie kominów
- Uszczelnianie przewodów kominowych silikatową masą SKD tzw. szlamowanie
- Gracowanie(czyszczenie komina)
- Montaż wkładów kominowych
- Remonty kominów
- Inspekcja video przewodów kominowych

Specjalizujemy się głównie w profesjonalnym uszczelnianiu kominów, frezowaniu kominów oraz montażu systemów kominowych METALOWYCH i CERAMICZNYCH (żaro i kwasoodpornych, ALUFOL) jak również w szlamowaniu kominów.

Przyjęcie zlecenia zawsze poprzedzone jest rozmową i wizytą na placu budowy. Pozwala to na ustalenie zakresu prac niezbędnego do przygotowania kosztorysu robót i ustalenie terminów. Kosztorys obejmuje zarówno wynagrodzenie pracowników jak i koszty materiałowe. Całościowy koszt wykonania zlecenia zależny jest od czynników dlatego wyceny dokonujemy indywidualnie dla konkretnych inwestycji. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia terminu spotkania.

W wykonywanych przez nas pracach bazujemy na najnowocześniejszym sprzęcie do frezowania. Posiadamy profesjonalne odkurzacze przemysłowe i oferujemy fachowe doradztwo nie tylko w zakresie frezowania, uszczelniania ale także montażu systemów kominowych. Nasza firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie, powierzone nam prace wykonujemy rzetelnie i szybko, bez ukrytych kosztów.

Zapraszamy
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Komfrez Baranowski Sławomir z Sosnowiec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
C
Crevetka
Witam serdecznie. Z mojej strony chciałbym polecić ten zakład kominiarski. Ich usługi zdecydowanie stoją na najwyższym poziomie. Naprawdę klasa.