Marco Caffe Marek Niziołek

Serwisowanie ekspresów do kawy

Serwis sprzętu AGD
ul. marsz. Piłsudskiego 8, 41-200 Sosnowiec śląskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota 10:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
533 632 333
Adres korespondencyjny
ul. marsz. Piłsudskiego 8, 41-200 Sosnowiec śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma „Marco Caffe” powstała w 2010 roku. Jej siedziba mieści się w Sosnowcu a osobą decyzyjną jest Marek Niziołek. Firma zajmuje się serwisowaniem i sprzedażą ekspresów do kawy, kawy oraz akcesoria do jej parzenia.
Produkty i usługi
Firma "Marco Caffe" działa na sosnowskim rynku od 2010 roku. Od początku swojego istnienia dokładamy wszystkich starań by prężnie się rozwijać. By to osiągnąć dystrybuujemy tylko wybrane marki najlepszych włoskich kaw i herbat. Spośród wszystkich producentów dostępnych na rynku dokładnie wyselekcjonowaliśmy tylko te, które w pełni spełniają oczekiwania naszych klientów - nawet tych, których zadowolić nie jest łatwo.

W ofercie posiadamy herbaty od Dilmah a także kawy znanych i lubianych na całym świecie dystrybutorów takich jak Lavazza, czy Musetti.

Nasza kadra odznacza się ogromnym doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalizmem dlatego też chętnie pomaga przy wyborze odpowiedniego dla Państwa ekspresu. Zależy nam bowiem na zadowoleniu naszych Klientów i tylko na pozytywnych odczuciach związanych z piciem kawy. To może zostać zakłócone jeśli dany ekspres nie spełnia określonych norm lubjeśli jego obsługa jest trudna / niemożliwa dlatego świadczymy też usługi serwisowania ekspresów, zarówno automatycznych jak i kolbowych.

Serwisujemy sprzęt takich marek jak:
- Nivona,
- Saeco,
- Carimali,
- Franke,
- LaCimballi,
- Casadio,
- Sanremo

Specjalizujemy się w obsłudze hoteli, kawiarni oraz restauracji. Swojej działalności nie ograniczamy jednak tylko do firm i posiadamy też ofertę dla osób prywatnych ze Śląska i Małopolski. Dokładamy wszelkich starań, aby z naszymi klientami utrzymywać długotrwałe relacje. Poza dojazdem do klientów na obszarze Śląska i Małopolski z przyjemnością przyjmiemy Państwa również w naszym salonie firmowym usytuowanym w Sosnowcu.

Zapraszamy do naszego salonu oraz współpracy!

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wszelkich informacji.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń