Klimainstal

Systemy wentylacji i klimatyzacji

ul. Mierosławskiego 3, 41-200 Sosnowiec śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 263 72 02
Adres korespondencyjny
ul. Mierosławskiego 3, 41-200 Sosnowiec śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Klimainstal znajduje się w Sosnowcu, w województwie mazowieckim. W branży działamy od lat, oferując klientom systemy dostarczania oraz poprawy jakości powietrza.
Produkty i usługi
Od długiego czasu świadczymy usługi związane z systemami klimatyzacji i wentylacji. Do naszych podstawowych zadań należy dobór, instalacja o okresowa obsługa urządzeń do dostarczania oraz poprawy jakości powietrza, między innymi w domach, biurach i przedsiębiorstwach produkcyjnych. Mamy też urządzenia, które doskonale sprawdzą się w halach magazynowych, obiektach gastronomicznych i placówkach medycznych.

Naszą specjalnością są zaawansowane technologicznie systemy wentylacji, w tym wentylacji stanowiskowej, zarówno w mobilnych, jak i stacjonarnych wersjach. Nasza oferta to usługi instalacji wentylacji z wykorzystaniem wysokojakościowych filtrów HEPA, np. do pomieszczeń, gdzie niezbędna jest dekontaminacja. Dużym zainteresowaniem cieszą się systemy wentylacyjne z odzyskiwaniem ciepła i dokładną filtracją powietrza, które stosuje się w domach pasywnych oraz energooszczędnych.

Oferowane przez nas systemy wentylacyjne pozwalają na komfortowe, bezpieczne i zgodne z przepisami środowisko do pracy i życia wewnątrz budynków wszelkiego rodzaju. Dostęp do świeżego powietrza o odpowiedniej wilgotności i temperaturze jest bardzo ważny dla ludzkiego samopoczucia oraz zdrowia. Odczuwany w optymalnych warunkach temperaturowych komfort termiczny przekłada się na wydajność pracy, a także umożliwia dobry, regenerujący sen oraz wypoczynek. Odpowiednia wentylacja to gwarancja przyjaznych ludziom warunków, bez względu na stan powietrza na zewnątrz czy porę roku.

Prawo budowlane nakazuje zapewnienie odpowiedniej wentylacji we wszystkich użytkowanych przez ludzi pomieszczeniach. Tradycyjnie stosowana wentylacja grawitacyjna nie jest zbyt efektywna oraz zawodzi przy bardzo niskich czy bardzo wysokich temperaturach. Dzięki oferowanym przez nas systemom wentylacji mechanicznej można nie tylko zgodnie z wymogami prawa dostarczać odpowiednią ilość świeżego powietrza, ale też poprawić energetyczną efektywność budynku.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Klimainstal.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Katowice, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, będziński, cieszyński, Częstochowa, Gliwice

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe