Polbod-Trans sp. z o.o. Przedsiębiorstwo spedycyjno- transportowe

Kompleksowe usługi spedycyjne i transportowe

Spedycja
Mikołajczyka 86a, 41-208 Sosnowiec śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(32) 259 90 84
Adres korespondencyjny
Mikołajczyka 86a, 41-208 Sosnowiec śląskie

Informacje

Opis działalności
Polbod-Trans to firma z Sosnowca, która może się poszczycić ponad 30-letnim doświadczeniem w branży spedycyjnej. Przedsiębiorstwo obsługuje przewozy krajowe oraz do takich państw jak Włochy, Hiszpania, Niemcy, Republika Czeska, Ukraina, Maroko. Ponadto pomaga dostarczać ładunki do Krajów Nadbałtyckich, Skandynawii i na Bałkany.
Produkty i usługi
Jeśli szukają Państwo firmy specjalizującej się w usługach spedycyjnych, to najlepszym wyborem jest Polbod-Trans. Dzięki doświadczeniu, współpracy z zagranicznymi firmami oraz własnej flocie pojazdów zapewnia terminowe i bezpieczne dostarczanie ładunków. Firma posiada ciągniki z naczepami o ładowności 24 ton, naczepy chłodnicze o ładowności 22 ton oraz pojazdy służące do transportu materiałów niebezpiecznych. Ponadto na wyposażeniu przedsiębiorstwa znajdują się ciężarówki do przewozu palet o ładowności między 3, a 9 ton oraz furgony o dopuszczalnej masie ładunku 1,5 tony.

Firma obsługuje transport drogowy, morski i lotniczy. Oferuje:
• międzynarodowy transport drobnicowy,
• międzynarodowy transport całopojazdowy
• doładunki.

Polbod-Trans pomaga też dopełnić wszystkich obowiązków celnych i przechowuje ładunki w magazynach celnych i spedycyjnych. Większy ma powierzchnię 1500 m kw, a mniejszy 200.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie Polbod-Trans. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej albo uzyskają dzwoniąc lub pisząc maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
R
Remigiusz
Współpracuję z nimi od lat i ufam im w zakresie spedycji międzynarodowej. Dzięki Polbod-Trans moje ładunki docierają do Skandynawii, na Ukrainę i do Maroka.