Komandor s.c.

Autoryzowany przedstawiciel Indeco

Meble na zamówienie
mjr. Hubala-Dobrzańskiego 18, 41-200 Sosnowiec śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 266 37 56
Ekspozycja: ul. Modrzejowska 39, Sosnowiec
322663756
Zakład produkcyjny ul H. Dobrzańskiego 18 Sosnowic
322927965
501455007
biuro@szafyindeco.pl
Adres korespondencyjny
mjr. Hubala-Dobrzańskiego 18, 41-200 Sosnowiec śląskie

Informacje

Opis działalności
Komandor s.c. rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Siedziba firmy mieści się w Sosnowcu w województwie śląskim. Właścicielem spółki jest Jacek Mierzejewski. Komandor s.c. jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Indeco. W ofercie posiada: szafy, garderoby, wnęki z drzwiami przesuwanymi oraz meble na wymiar.
Produkty i usługi
Od 22 lat zajmujemy się tworzeniem mebli na wymiar. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Indeco. W swoich projektach stawiamy na oryginalność oraz dbamy o zastosowanie najnowszych technologii podczas produkcji oraz rzetelność.

W zakresie usług naszej firmy, poza meblami na wymiar, znajdą Państwo także biurka, szafy do zabudowy oraz regały, komody i stelaże do łóżek. Oferujemy także pawlacze i szeroki wybór mebli kuchennych. Każdy przygotowany przez nas mebel jest oryginalny i dopasowany do Państwa potrzeb. Po konsultacjach przygotowujemy projekt, który pozostawiamy do Państwa akceptacji. Nasi projektanci są otwarci na wszelkie zmiany i ulepszenia, dlatego z całą pewnością finalny efekt będzie zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Przy wykonaniu zlecenia stosujemy najlepszej jakości materiały, aby trwałość wykonanych mebli była jak najdłuższa. Dlatego płyty meblowe, ratan czy bambus są dostarczane przez zaufanych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo również fronty i meble wykonane z Lacobelu – materiału na wysoki połysk, charakteryzującego się bogatą gamą kolorów, dzięki któremu można stworzyć niepowtarzalne wnętrza.

Projektujemy meble na wymiar nie tylko w salonach i kuchniach, ale także w łazienkach i innych wnętrzach. Jesteśmy w stanie zaaranżować każde nawet najbardziej nietypowe wnętrze.

Jeśli chcą Państwo optycznie powiększyć pomieszczenie lub nadać mu stylu i klasy, proponujemy jego wykończenie lustrzanymi elementami. Producent wysokiej jakości luster i szyb Saint Goben gwarantuje niezwykłą trwałość i nowoczesny wygląd każdego mebla. A jeśli marzą Państwo o całkowicie spersonalizowanym wnętrzu, zachęcamy do skorzystania z własnej grafiki lub zdjęcia – nada to meblom niezwykłego wyglądu i oryginalnego charakteru.

Nasza firma oferuje wyposażenie nie tylkodla domów, mieszkań czy biur, ale również dla bibliotek i aptek. Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie u nas coś dla siebie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Katowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, będziński, bieruńsko-lędziński, Gliwice, zawierciański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń