Zakład Pieczątkarski Paweł Stybliński

Pieczątki na indywidualne zamówienie

Pieczątki i stemple
ul. Modrzejowska 33, 41-200 Sosnowiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Pieczątkarski Paweł Stybliński

Informacje

Opis działalności
Prowadzony przez nas zakład pieczątkarski znajdą Państwo w Sosnowcu, w województwie śląskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1936 roku. Właścicielem firmy jest Paweł Stybliński.
Produkty i usługi
Na rynku działamy jako producent stempli, pieczątek i datowników. Mamy spore doświadczenie branżowe, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby fizyczne. Posiadane przez nas specjalistyczne sprzęty pozwalają nam na wielozadaniowość. Wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, z wcześniej sporządzonym projektem. Klientom zapewniamy fachową pomoc przy wyborze potrzebnych produktów.

Nasza oferta to między innymi wizytówki oraz pieczątki firmowe, imienne i z logo firmy. Na stemplach i pieczątkach możemy wytłoczyć wszelkie informacje, jakie sobie klient zażyczy. Ponadto posiadamy szeroki wybór gotowych wzorów, co pozwala nam na wykonanie suchych stempli i wizytówek zgodnie z indywidualnymi preferencjami naszego klienta. Wizytówki wykonujemy na wysokiej jakości papierze, co sprawia, że są one bardzo trwałe i odporne na różne czynniki zewnętrzne.

Dodatkowo zajmujemy się bindowaniem i laminowaniem materiałów, głównie dokumentów. Uzupełnienie oferty stanowią tonery, tusze i inne artykuły biurowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego zakładu pieczątkarskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń