Komfrez. Baranowski S.

Zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem - serdecznie zapraszamy!

Kominiarze
ul. Mysłowicka 15, 41-208 Sosnowiec śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
607 619 111
Komfrez. Baranowski S.

Informacje

Opis działalności
Firma Komfrez działa w branży kominiarskiej i zajmuje się frezowaniem kominów i powiększaniem średnicy przewodu kominowego. Dodatkowymi usługami są gracowanie oraz mechaniczne czyszczenie ze smoły i sadzy szklistej. Siedziba firmy mieści się w Sosnowcu.
Produkty i usługi
Komfrez to profesjonalna firma specjalizująca się w remontowaniu kominów poprzez ich rozwiercanie, szlamowanie i gracowanie. Zespół firmy to doświadczeni fachowcy, którzy z zaangażowaniem podejmą stawiane przed nimi zadania i wykonają je z pełną dokładnością dzięki rozległej wiedzy z zakresu kominiarstwa.
Współpraca z naszą firmą to gwarancja wysokiej jakości usług. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i z profesjonalizmem dlatego nasi pracownicy czekają na Państwa pytania oraz służą pomocą w doborze odpowiednich materiałów.

Nasza oferta:
- Frezowanie kominów
- Uszczelnianie przewodów kominowych silikatową masą SKD tzw. szlamowanie
- Gracowanie(czyszczenie komina)
- Montaż wkładów kominowych
- Remonty kominów
- Inspekcja video przewodów kominowych

Specjalizujemy się głównie w profesjonalnym uszczelnianiu kominów, frezowaniu kominów oraz montażu systemów kominowych METALOWYCH i CERAMICZNYCH (żaro i kwasoodpornych, ALUFOL) jak również w szlamowaniu kominów.

Przyjęcie zlecenia zawsze poprzedzone jest rozmową i wizytą na placu budowy. Pozwala to na ustalenie zakresu prac niezbędnego do przygotowania kosztorysu robót i ustalenie terminów. Kosztorys obejmuje zarówno wynagrodzenie pracowników jak i koszty materiałowe. Całościowy koszt wykonania zlecenia zależny jest od czynników dlatego wyceny dokonujemy indywidualnie dla konkretnych inwestycji. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia terminu spotkania.

W wykonywanych przez nas pracach bazujemy na najnowocześniejszym sprzęcie do frezowania. Posiadamy profesjonalne odkurzacze przemysłowe i oferujemy fachowe doradztwo nie tylko w zakresie frezowania, uszczelniania ale także montażu systemów kominowych. Nasza firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie, powierzone nam prace wykonujemy rzetelnie i szybko, bez ukrytych kosztów.

Zapraszamy
Marki i specjalizacje
Wykonujemy takie prace kominiarskie jak:
- frezowanie
- kominów,
- powiększanie średnicy przewodu kominowego,
- gracowanie,
- mechaniczne czyszczenie ze smoły i sadzy szklistej, szlamowanie, - uszczelnianie przewodów kominowych masą silikatową SKD,
- montaż stalowy wkładów kominowych,
- uszczelnianie przewodów kominowych rękawem ALUFOL.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie, opolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Artur
Rzetelni, jak coś robią to dokładnie. Regularnie korzystam z ich usług przeglądów.
L
Luki_557
Fachowo wykonane czyszczenie, a następnie uszczelnianie komina. Komin był już w nie najlepszym stanie, teraz działa, jak nowy. Polecam firmę.