123 Wymiatamy Eliza Pawlik

Przejmujemy uciążliwy obowiązek sprzątania!

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Niecała 6, 41-215 Sosnowiec śląskie
(4 opinie) napisz opinię
123 Wymiatamy Eliza Pawlik

Informacje

Opis działalności
Eliza Pawlik prowadzi swoją firmę 123 Wymiatamy. Znajdujemy się w Sosnowcu, w województwie śląskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług sprzątających.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością są usługi sprzątające. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, biur, jak i właścicieli firm. Działalność prowadzimy od 2018 roku. Firmę tworzy ekipa wykwalifikowanych pracowników, którzy nie boją się wyzwań. Wysprzątamy każdy zakamarek. Zaufało nam już szerokie grono Klientów zadowolonych z naszej pracy. Pozwól nam sobie pomóc, a odciążymy Cię od uporczywego obowiązku sprzątania.

Oferta zawiera:
- sprzątanie domów, mieszkań, biur i obiektów użytku publicznego,
- sprzątanie po remontach,
- utrzymanie czystości toalet,
- pranie i odkurzanie wykładzin i dywanów,
- mycie okien,
- mycie i polerowanie podłóg,
- wycieranie kurzy,
- odkurzanie,
- mycie balustrad.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem sprzątającym oraz skutecznymi środkami czystości. Dajemy się poznać jako solidna i uczciwa firma. Do każdego zadania pochodzimy indywidualnie, wszelkie prace wykonujemy precyzyjnie i w wyznaczonym terminie.

Zapewniamy wysoką jakość usług oraz korzystne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, bieruńsko-lędziński, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
F
FDolas
Solidne usługi sprzątające, polecam.
E
Eryka612
Nie mogę im nic zarzucić. Ekipa sprząta moje mieszkanie bardzo rzetelnie, raz posprzątali też po remoncie. Dysponują dobrym sprzętem i środkami czyszczącymi, warto im zaufać.
A
Adrianna
Sama nie radzę sobie ze sprzątaniem całego domu. Pomaga mi ekipa firmy 123 Wymiatamy. Cieszę się, że im zaufałam, solidnie czyszczą wyznaczone powierzchnie.
L
Lideczka221
Pracują doskonale, angażują się w swoje zadania. Pozostawiłam im niezły bałagan w biurze, a zastałam pomieszczenie pachnące i idealnie czyste. Polecam!