Atauto Adrian Kępa

Profesjonalny serwis samochodowy.

Skrzynie biegów
ul. Orląt Lwowskich 118, 41-208 Sosnowiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
513 751 130
Atauto Adrian Kępa

Informacje

Opis działalności
Firma Atauto, której właścicielem jest Adrian Kępa, rozpoczęła działalność już jakiś czas temu. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Sosnowcu, na terenie województwa śląskiego. Nabyte doświadczenie pozwala nam na nieustanny rozwój oraz poszerzanie oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest szeroko pojęta mechanika samochodowa, a w szczególności skrzynie biegów. Usługi świadczymy już od jakiegoś czasu, więc posiadamy cenne doświadczenie oraz szeroką ofertę. Przyjmujemy auta dowolnej marki niezależnie od roku produkcji czy modelu.

Przede wszystkim zajmujemy się serwisem i naprawą samochodowych skrzyń biegów. Niezależnie od tego czy są to skrzynie automatyczne czy manualne, postaramy się Państwu pomóc. Poza tym instalujemy oraz serwisujemy instalacje gazowe w samochodach oraz naprawiamy silniki w pojazdach.

Nasza kadra pracownicza to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które działają w zawodzie już od wielu lat. Wszystkich nas łączy pasja do motoryzacji, gdzie z największą przyjemnością zajmujemy sięsamochodami naszych Klientów. Podczas pracy korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych maszyn i narzędzi, które znacznie ją usprawniają, a także zwiększają efektywność. Gwarantujemy terminową realizację zleceń, wysoką jakość i atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Sosnowcu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń