Viking Security Sp. z o.o.

Zabezpieczanie imprez masowych oraz ochrona osób i mienia

Agencje ochrony
ul. Ptasia 3, 41-200 Sosnowiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
789 308 114
Viking Security Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Viking Security jest koncesjonowaną firmą wyspecjalizowaną w ochronie osób i mienia oraz zabezpieczenia imprez masowych.Świadczy kompleksowe usługi na terenie Południowej Polski, dbając zawsze o dobro oraz interes klientów. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Sosnowcu. Początki działalności sięgają 2010 roku.
Produkty i usługi
Od pierwszych dni swojego istnienia firma Viking Security stawia na jakość i skuteczność usług. Jest to możliwe dzięki profesjonalnemu przygotowaniu pracowników, popartym wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w resortach państwowych oraz innych wiodących podmiotach gospodarczych świadczących usługi ochrony osób i mienia. Jest to niezaprzeczalnym atutem firmy ochroniarskiej Viking Security.

Zatrudnieni przez firmę pracownicy są sprawdzeni pod względem przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej i kwalifikacji do zawodu pracownika ochrony. Posiadają również uniformy służbowe dostosowane do specyfiki wykonywanych zadań. Ich umiejętności i praca jest stale oceniana przez ciągłą kontrolę pracowników nadzoru oraz właścicieli firmy.

Przedsiębiorstwo posiadam polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej, obejmującą pełen zakres działalności. Na każde życzenie klienta istnieje możliwość zwiększenia sumy gwarancyjnej polisy jak i dodatkowe ubezpieczenie indywidualnego kontraktu.

Prowadzona działalność obejmuje usługi w zakresie ochrony osób i mienia realizowanej w formie bezpośredniej lub doraźnej ochrony fizycznej. Oferta przygotowana dla klientów to m.in.:
-ochrona osób (również przez całą dobę)
-ochrona mienia
-ochrona imprez masowych
-ochrona klubów
-ochrona dyskotek

Ochrona mienia dotyczy różnych budynków, w tym domów, biur, szpitali, obiektów usługowych i zakładów przemysłowych.

Z kolei ochraniane imprezymasowe to koncerty i wydarzenia sportowe. Przedsiębiorstwo podejmuje się też przygotowywania dokumentacji wymaganej prawem do zorganizowana imprezy masowej.

Firma może też zapewnić systemy monitoringu i alarmów działające przez całą dobę.

Więcej informacji dotyczących Viking Security można otrzymać pod podanym numerem telefonu albo mailem. Warto też odwiedzić stronę internetową agencji ochrony.Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
chrzanowski, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, będziński, Bielsko-Biała, cieszyński, Częstochowa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń