Promiast Biuro projektowania i nadzoru budowlanego Sp. z o.o.

Biuro projektowania i nadzoru budowlanego

Biura projektowe
ul. Stalowa 3/14, 41-214 Sosnowiec śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(32) 266 06 84
Promiast Biuro projektowania i nadzoru budowlanego Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Promiast to biuro projektowania i nadzoru budowlanego. Nasza siedziba znajduje się w Sosnowcu. Działamy na rynku już od ponad 30 lat projektując budynki i różnego rodzaju instalacje. Potwierdzeniem jakości naszych usług są liczne certyfikaty i wyróżnienia.
Produkty i usługi
Nasze zlecenia realizujemy na zamówienie osób fizycznych, przedsiębiorstw oraz innych podmiotów. Nie stanowi dla nas problemu zaprojektowanie domów jednorodzinnych, obiektów mieszkalnych, czy obiektów handlowych. Na Państwa prośbę przygotujemy także wyjątkowe projekty obiektów przemysłowych i usługowych. W realizowanych przez nas projektach uwzględniamy każdą uwagę i prośbę naszego Klienta.

Współpracujący z nami architekci z chęcią pomogą Państwu w doborze odpowiednich materiałów do obecnych trendów. Co więcej, Promiast jest biurem, które zaprojektuje dla Państwa najróżniejsze, wewnętrzne instalacje. W tym między innymi:

- projekty instalacji elektrycznych,
- projekty instalacji gazowych,
- projekty instalacji grzewczych,
- projekty instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Uzupełnieniem naszej oferty jest nadzór budowlany oraz świadczenie usług kominiarskich. Nasi pracownicy wykonują regularne przeglądy kominów, a także wydają opinie kominiarskie.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura w Sosnowcu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Justyna
Jeśli planujesz budowę domu to koniecznie z Promiast. Bardzo dokładni i zaangażowani projektanci. Dom zawiera udogodnienia, o które poprosiliśmy. Panowie zajęli się nadzorem budowlanym.
A
Ada
Architekci są wspaniali! Wspólnie stworzyliśmy projekt domu o którym zawsze marzyłam. Nie spodziewałam się, że jest to takie proste i nie kosztuje wcale tak dużo. Polecam każdemu.