Przedsiębiorstwo "Promiast" Spółka z o.o.

Projektowanie obiektów mieszkalnych i nadzorowanie prac budowlanych

Biura projektowe
ul. Stalowa 3 pok. 14, 41-214 Sosnowiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 266 06 84
Może cię zainteresować
Przedsiębiorstwo "Promiast" Spółka z o.o.

Informacje

Opis działalności
Spółka Promiast ma swoją siedzibę w Sosnowcu. Powstała w końcu lat 80. XX wieku i od tego momentu działa w branży projektowej. Jest ceniona, czego najlepszym potwierdzeniem jest nominacja do nagrody Modernizacja Roku 2002 na Targach Pomorskich „Romex” w Bydgoszczy.
Produkty i usługi
Projektowanie to podstawa działalności Promiast. Spółka zajmuje się projektowaniem budynków oraz instalacji, a zlecenia realizuje na zamówienie osób fizycznych i innych podmiotów. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dotrzymywanie terminów. Projektuje przede wszystkim domy jednorodzinne, ale może też przygotować projekty innych obiektów mieszkalnych, handlowych, usługowych i przemysłowych. Podczas projektowania dba o wszystkie szczególny, w tym stworzenie funkcjonalnego i estetycznego budynku. W trakcie pracy firma korzysta z najnowszych technologii i opiera się na aktualnych trendach w architekturze. Dotyczy to zarówno projektów budowlanych, jak i remontów oraz modernizacji istniejących już obiektów.

Poza samymi budynkami firma Promiast projektuje też wewnętrzne instalacje. Oferta w tym zakresie to:
-projekty instalacji elektrycznych
-projekty instalacji gazowych
-projekty instalacji grzewczych
-projekty instalacji wodno-kanalizacyjnych

Pracownicy przedsiębiorstwa podejmują się również usług kominiarskich. Wykonują przeglądy kominów, w tym te 5 letnie. Wydają też opinie kominiarskie.

Dodatkowo firma zajmuje się nadzorami budowlanymi. Możeje wykonywać podczas realizowania firmowych projektów.

Więcej informacji dotyczących biura projektowego Promiast znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie firmowej oferty można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń