P.H.U. Lidmar

Złóż zamówienie i sprawdź nas - Gwarantujemy jakość i dobrą cenę

Pieczątki i stemple
ul. Wojska Polskiego 219A, 41-208 Sosnowiec śląskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 263 04 54
Adres korespondencyjny
ul. Wojska Polskiego 219A, 41-208 Sosnowiec śląskie

Informacje

Opis działalności
"P.H.U. Lidmar" działa na rynku od 1995 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Sosnowcu w województwie śląskim. Osobą decyzyjną w firmie jest Mariusz Chrzanowski.
Produkty i usługi
Zakres świadczonych przez nas usług skupia się na produkcji pieczątek, grawerowaniu, znakowaniu i cięciu laserem CO2, poligrafii, reklamie. Pieczątki jesteśmy w stanie wykonać w ekspresowym tempie, ponieważ już w ciągu 1h. Gwarantujemy długą żywotność pieczątki. Wykonujemy pieczątki: automatyczne, kolorowe, kieszonkowe, z datownikiem, okrągłe, owalne, kwadratowe, podłużne, stemple tradycyjne (ręczne), tabelaryczne, o dużych gabarytach, kołyski, pieczątki osobiste i inne.

Świadczymy usługi w zakresie grawerowania, znakowania i cięcia laserem CO2 w takich materiałach jak: guma, skóra, płyta PCV, laminaty, drewno, szkło, metale powlekane. Z tego typu materiałów można wykonać praktycznie wszystko m.in. wizytówki i numerki drzwiowe, trofea sportowe, puchary i wiele więcej. Jesteśmy w stanie również oznakować gadżety reklamowe jak długopisy, kubki itp.

Wykonujemy również wizytówki oraz wiele innych usług poligraficznych. Drukujemy dyplomy, certyfikaty, zaproszenia, ulotki. Zajmujemy się również kserowaniem dokumentów.

Zajmujemy się również reklamą. Oferujemy estetyczne i przyjazne dla oka banery oraz tablice reklamowe czy stojaki reklamowe.

Ponadto w ofercie posiadamy materiały stemplarskie firm: Colop, Trodat, Wagraf.

Współpracujemy z osobami indywidualnymi oraz w znacznej mierze z instytucjami oraz firmami.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń