GlazTech Mateusz Konieczny

Szeroki wachlarz usług remontowych

Budowa i wykończenia pod klucz
al. marsz. Piłsudskiego 75/85, 43-100 Tychy śląskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
577 940 915
Adres korespondencyjny
al. marsz. Piłsudskiego 75/85, 43-100 Tychy śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy GlazTech zlokalizowana jest w Tychach, w województwie śląskim. Działalność prowadzimy od 2019 roku. Właścicielem firmy jest Mateusz Konieczny.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach remontowych. Do naszych podstawowych zadań należy tapetowanie i malowanie ścian. Malujemy również sufity. Podejmujemy się wykonywania ścianek działowych, układania paneli ściennych i podłogowych. Nasza oferta to też układanie terakoty, glazury i płytek.

Dla klientów remontujemy łazienki, pokoje i inne pomieszczenia. Możemy wyremontować kuchnię czy sypialnię. Wykańczamy przede wszystkim mieszkania i domy.

Uzupełnienie oferty firmy GlazTech to:
- gipsowanie,
- szpachlowanie,
- tynkowanie.
Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i zapewniamy konkurencyjne ceny. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy GlazTech.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Ewa
Pan Mateusz Konieczny nie jest żadnym fachowcem źle zamontował mi brodzik i kabinę prysznicową.Czekam na niego miesiąc, żeby naprawił to co sknocił.Zapłaciłam mu,na drugi dzień przyszedł żeby jeszcze raz dać sylikonu dokoła brodzika i okazało się że drzwi z kabiny prysznicowej się nie zamykają do końca uszczelki są pokrzywione więc pan Mateusz Konieczny GlazTech wyszedł tylko po narzędzia i nie wrócił.Czekam na niego miesiąc nie odbiera telefonu nie odpisuje na smsy nie otwiera drzwi.Okazało się że z pod brodzika leje się woda,zamontowana kabina prysznicowa z tymi niedomykającymi się drzwiami i pofalowanymi uszczelkami wygląda okropnie.Nie można z brodzika i kabiny w pełni korzystać.Panie Mateuszu czekam!!!!
A
Aneta
Pan Mateusz Konieczny nie ma zupełnie pojecia o remontach,jezeli ma pozytywne opinie to napewno je sam sobie napisał.Zniszczył nam mateial,kleil płyty karton gips na piance montazowej,zanim zrobil sufit podwieszany nie poprawnie to go zagruntował,smiech na sali,nie ma zielonego pojecia o budowlance,jedynie co mu swietnie wychodzi to kłamanie.