Stefania sp.j. Fasady szklane

Profesjonalny wyrób fasad szklanych

Szkło budowlane
ul. Baziowa 33, 43-100 Tychy śląskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stefania sp.j. Fasady szklane

Informacje

Opis działalności
Stefania sp.j. swoją siedzibę ma w Tychach - miejscowości położonej na terenie województwa śląskiego. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 1988 roku. Dzięki cennemu doświadczeniu, które zdążyliśmy zdobyć, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów.
Produkty i usługi
Nasza firma specjalizuje się głównie w wyrobie fasad szklanych wentylowanych, pustakach szklanych i dylach szklanych. W naszej ofercie znajduje się również szkło profilowe Pilkington Profilit, inaczej znane jako reglit, u-glass, vitrolit, witrolit czy linit. Taki rodzaj szkła sprawdza się głównie podczas wykonywania zewnętrznych fasad, okładzin ściennych czy ścian działowych. Ma on również swoje zastosowanie w przypadkach, gdy wykonuje się:

- żaluzje
- szyby windowe
- łamacze światła
- przeszklenia klatek

W naszej ofercie znajdą również Państwo luksfery, czyli pustaki szklane. W związku z tym, proponujemy nowoczesną technologię, zarówno jeśli chodzi o projekt, jak i o montaż. Posiadamy specjalistyczny program ogniowy tego typu materiałów.

Bardzo popularne stały się dyle szklane, które dysponują szerokim zakresem możliwości wobec nowoczesnych konstrukcji obiektów. Dyle układa się dwojako: w poziomie i w pionie. Zalety dyli szklanych to przede wszystkim trwałość, co pozwala na budowę dużych powierzchni szklanych ścian.

Atutami naszej firmy są: wysoka jakość, profesjonalizm i terminowość.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń