Stefania sp.j. Fasady szklane

Profesjonalny wyrób fasad szklanych

Szkło budowlane
ul. Baziowa 33, 43-100 Tychy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stefania sp.j. Fasady szklane

Informacje

Opis działalności
Stefania sp.j. swoją siedzibę ma w Tychach - miejscowości położonej na terenie województwa śląskiego. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 1988 roku. Dzięki cennemu doświadczeniu, które zdążyliśmy zdobyć, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów.
Produkty i usługi


Nasza firma specjalizuje się głównie w wyrobie fasad szklanych wentylowanych, pustakach szklanych i dylach szklanych. W naszej ofercie znajduje się również szkło profilowe Pilkington Profilit, inaczej znane jako reglit, u-glass, vitrolit, witrolit czy linit. Taki rodzaj szkła sprawdza się głównie podczas wykonywania zewnętrznych fasad, okładzin ściennych czy ścian działowych. Ma on również swoje zastosowanie w przypadkach, gdy wykonuje się:
- żaluzje
- szyby windowe
- łamacze światła
- przeszklenia klatek

W naszej ofercie znajdą również Państwo luksfery, czyli pustaki szklane. W związku z tym, proponujemy nowoczesną technologię, zarówno jeśli chodzi o projekt, jak i o montaż. Posiadamy specjalistyczny program ogniowy tego typu materiałów.

Bardzo popularne stały się dyle szklane, które dysponują szerokim zakresem możliwości wobec nowoczesnych konstrukcji obiektów. Dyle układa się dwojako: w poziomie i w pionie. Zalety dyli szklanych to przede wszystkim trwałość, co pozwala na budowę dużych powierzchni szklanych ścian.

Atutami naszej firmy są: wysoka jakość, profesjonalizm i terminowość.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń