Alan Agencja ochrony mienia i usług detektywistycznych

Agencja ochrony mienia

Agencje ochrony
ul. Budowlanych 35, 43-100 Tychy śląskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 219 25 57
poczta@alan.tychy.pl
327802993
327802996
Alan Agencja ochrony mienia i usług detektywistycznych

Informacje

Opis działalności
Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych Alan funkcjonuje na terenie całego kraju od 1992 roku. Właścicielem firmy jest Aleksandra Szynczewska, a nasze biuro znajduje się w Tychach.
Produkty i usługi
Zajmujemy się szeroko rozumianym zapewnianiem bezpieczeństwa. Istniejemy od prawie trzydziestu lat, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie na wielu płaszczyznach. Zaufało nam już wiele klientów, co jest dla nas największą nagrodą za trud włożony w pracę.

Nasza firma działa w oparciu o koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jesteśmy także wpisani do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych. Jesteśmy członkiem zrzeszenia polskich i międzynarodowych organizacji ochrony, dzięki czemu stale wymieniamy doświadczenia i zdobywamy nową widzę dotyczącą naszej branży.

Nasze usługi to:

- ochrona fizyczna,
- monitoring,
- grupy interwencyjne,
- konwojowanie,
- ochrona techniczna,
- badania antypodsłuchowe,
- usługi detektywistyczne
- utrzymanie obiektów
- utrzymanie terenów zielonych.

Nasza oferta poszerzona została o usługi porządkowe. Nasza kadra sprzątająca to doświadczeni fachowcy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Zajmujemy się utrzymaniem czystości w biurach, halach, firmach, przychodniach czy szkołach.


Zwieńczeniem naszego trudu, podnoszenia doświadczenia i nieustannego doskonalenia w zakresie ochrony jest uhonorowanie nagrodą Agencji Medali Europejskich. Wyróżnienia te potwierdzają europejski standard świadczonych przez naszą firmę usług.

Gwarantujemy rzetelne i terminowe wykonanie wszystkich zleconych nam zadań. Zapraszamy do skorzystania z oferty agencji ochrony mienia i usług detektywistycznych Alan z Tych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe