Hydrowat. PUH. Instalacje hydrauliczne Kaczmarczyk W.

Montaż piecyków i centralnego ogrzewania

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Cyganerii 13/31, 43-100 Tychy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hydrowat. PUH. Instalacje hydrauliczne Kaczmarczyk W.

Informacje

Opis działalności
Firma Hydrowat powstała w 2011 roku. Specjalizuje się w instalacjach hydraulicznych. Siedziba działalności znajduje się w miejscowości Tychy, w województwie śląskim. Właścicielem jest Włodzimierz Kaczmarczyk.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Hydrowat zajmuje się profesjonalną obsługą hydrauliczną. Głównym profilem tej działalności jest montaż centralnego ogrzewania, piecyków, grzejników, a także brodzików. Pogotowie gazowe prowadzi działania związane z instalacją armatury sanitarnej i podgrzewaczy gazowych. W zakres usług wchodzą modernizacje i naprawa istniejących instalacji.

Zespół firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, które są najlepszymi w swoim fachu. Długoletnie doświadczenie pozwoliło zdobyć głębokie zaufanie wśród wielu osób. Hydrowat gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wszyscy interesanci mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu drogą mailową bądź telefoniczną.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Hydrowat.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń