Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Zapatka

Adwokaci
ul. Damrota 47 lok. 4, 43-100 Tychy śląskie
(8 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Adwokaci to branża, w której Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Zapatka prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Tychy w województwie śląskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Zapatka poprzez email: kancelaria@adwokatzapatka.pl lub telefon: 602 824... .
Siedziba firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Zapatka znajduje się pod adresem 43-100 Tychy ul. Damrota 47 lok. 4,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Zapatka. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
K
ktokolwiek
młoda, ale dobra! polecam
P
Piotr
kobieta-żyleta, świetny prawnik, przynajmniej w zakresie w jakim korzystałem - rozwód z winą i podział majątku
E
Edyta
Jest najlepsza w tym co robi, szybko i konkretnie działa. Proces który uważałam za przegrany Pani Mecenas wygrała. Wierzyła w to od początku i tak się stało. Z ręką na sercu mogę ją Polecić.
R
Rafał
Zdolna dziewczyna. Dużo wie i dużo pomaga, i to z wielkim uśmiechem.
O
odratowany
Miałem nóż na gardle, sporo problemów. Nie chcę rozpisywać się w szczegółach, ale pani mec. pomogła mi w sprawie karnej i rodzinnej na tyle, że mogę starać się budować moje życie na nowo. Pomogła i w sądzie i prywatnie, taka adwokato-psycholożka trochę. Odzyskałem wiarę, że może jeszcze być dobrze. Dziękuję.
M
Miro
Pani adwokat jest dobra w tym co robi. Sam bym w życiu nie napisał takiego pisma, które by tak zadziałało. Mój pracodawca odrazu poszedł na ugodę. Polecam serdecznie a sam napewno skorzystam w razie potrzeby.
H
(
Hanna (Katowice)
Pani Mecenas jest adwokatem rzetelnym i wysoce skutecznym. Wykazuje duże zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę, dbając o interesy klienta. Przystępnie objaśnia zawiłości prawne i dokłada starań, by klient miał jak najlepszą wiedzę w zakresie prowadzonych przez Nią działań. Do tej pory dwukrotnie korzystaliśmy z usług Pani Mecenas i obie sprawy zakończyły się pełnym sukcesem. Polecam.!
Z
K
zadowolona klientka
Pani Mecenas działa sprawnie i szybko. Na sali sądowej walczy o klienta, rzeczowa, konkretna i energiczna. Potrafi wysłuchać, nie wylicza czasu klientowi i wszystko tłumaczy w przystępnej formie. Rewelacyjna w sprawach rodzinnych, rozwód, alimenty na dzieci i podział majątku, wywalczyła świetnie. Polecam.!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.