Vertigo Transport i Spedycja

Vertigo Transport i Spedycja

Przyjmujemy stałe zlecenia na transport do 3,5 tony.


Informacje

Opis działalności

Firma VERTIGO specjalizuje się w przewozach towarów na terenie Europy Zachodniej i Południowej. Świadczymy usługi takie jak transport artykułów kosmetycznych, transport artykułów fryzjerskich, części maszyn i transport palet. Przyjmujemy zlecenia na transport do 3,5 tony Firma VERTIGO oferuje zarówno usługi transportowe jak i spedycyjne, specjalizując się w przewozie ładunków ekspresowych oraz częściowych do masy 3,5 tony w ruchu kołowym na terenie Europy. Organizujemy również transporty całopojazdowe do 24 ton.

O nas

Jesteśmy firmą, która oferuje transport różnego rodzaju materiałów do Europy Zachodniej i Południowej.
Realizujemy stałe zlecenia dla firm na transport do 3,5 tony do Belgii, Niemiec, Włoch, Portugali, Francji i innych.

Nasi główni klienci

Zapraszamy do współpracy w zakresie transportu wszystkie firmy produkcyjne, kosmetyczne, fryzjerskie.

Marki i specjalizacje

- Transport artykułów kosmetycznych
- Transport artykułów fryzjerskich
- Transport palet
- Transport materiałów budowlanych
- Transport części maszyn
- Transport części samochodowych
- Transport armatury
- Transport środków czystości
- Transport okien
- Transport drzwi
- Transport palet z ceramiką

Produkty i usługi

Firma VERTIGO Transport i Spedycja specjalizuje się w przewozach towarów na terenie Europy Zachodniej i Południowej. Dysponujemy dużym taborem samochodów przystosowanych do przewozu ładunku o masie nie przekraczającej 3,5 tony. Specjalizujemy się w przewozie ładunków całopojazdowych oraz łączonych. Organizujemy również transporty do 24 ton na terenie kraju oraz Europy.

Posiadamy Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego (OCP) w TUiR WARTA w wysokości do 250 000 EUR w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Firma VERTIGO z powodzeniem obsługuje zarówno duże przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych, stawiając na pierwszym miejscu wysoką jakość świadczonych usług, ponieważ każdy Klient jest dla nas ważny.

Naszymi atutami są rzetelność wykonywanych usług, otwartość na potrzeby Klienta, konkurencyjność stawek, elastyczność oraz stały kontakt.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat naszej oferty możecie Państwo uzyskać poprzez osobisty lub telefoniczny kontakt.

Firma VERTIGO dysponuje:

• Pojazdami ciężarowymi o ładowności do 1,5 tony

• Pojazdami ciężarowymi o ładowności do 3,5 tony

• Pojazdami ciężarowymi o ładowności do 24 ton

• Możliwością podwójnej obsady kierowców

• Spedytorzy rozmawiają w języku polskim, angielskim oraz włoskim

transport i spedycja, przewóz towarów, przewóz ładunków ekspresowych, przewóz ładunków częściowych, transport całopojazdowy, transport do 24ton, oferta transportu, przewóz ładunków do 3,5 tony, ładunki łączone, transport do europy zachodniej,

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Gliwice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Zabrze, Mysłowice

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(1 opinia)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Ze Śląska
2018-04-23
Firma Godna Polecenia.
transport do europy, transport do Francji, transport do Holandii, transport do Niemiec, transport międzynarodowy, transport ekspresowy do Niemiec, transport ekspresowy do Holandii, transport ekspresowy do Francji, transport do europy zachodniej, usługi transportowe do europy, usługi transportowe do Francji, usługi transportowe do Holandii, usługi transportowe do Niemiec, przewóz towarów do europy zachodniej, przewóz towarów do europy południowej, transport międzynarodowy do 3, 3 5 tony, transport do 3, 3 5 tony do europy, międzynarodowy transport, przewozy międzynarodowe ładunków, transport samochodowy do Europy, transport samochodowy do Francji, transport samochodowy do Niemiec, transport samochodowy do Holandii, spedycja międzynarodowa, transport samochodowy Hiszpania, transport międzynarodowy Hiszpania, przewóz towarów do Hiszpanii, transport ekspresowy do Hiszpanii, transport do Hiszpanii, 5 tony do Hiszpanii, transport międzynarodowy Włochy, przewóz towarów do Włoch, 3 5 tony do Włoch, transport międzynarodowy Belgia, transport międzynarodowy Portugalia, przewóz towarów do Belgii, przewóz towarów do Portugalii, transport samochodowy do Belgii, transport samochodowy do Portugalii, usługi transportowe do Belgii, usługi transportowe do Portugalii, transport ekspresowy do Belgii, transport ekspresowy do Portugalii, transport do Belgii, transport do Portugalii, zlecę transport do 3 5 tony, potrzebny transport do 3 5 tony, transport dla firmy, transport dla firm, spedycja dla firm, transport palet, współpraca z firmą transportową, stałe zlecenie na transport, transport materiałów budowlanych, transport towarów na paletach, transport palet z ceramiką, transport okien, transport drzwi, transport maszyny, transport części maszyn, transport części samochodowych, transport artykułów kosmetycznych, transport kosmetyków na paletach, transport artykułów fryzjerskich, transport artykułów stalowych, transport środków czystości, transport armatury, transportarmatury stalowej, transport płyt meblowych, transport palet do UE, transport materiałów budowlanych do UE, transport części maszyn zagranicę, transport artykułów kosmetycznych zagranice, transport dla firm produkcyjnych, transport dla firm kosmetycznych, stały transport zagraniczny dla firm, transport zagraniczny dla firm, transport zagraniczny do 3 5 tony, transport palet do niemiec, transport palet do włoch, transport do 3 5 tony dla firm
Obowiązek informacyjny