Dagra Cosmetics Arkadiusz Panek

Dystrybutor kosmetyków koreańskich i włoskich

Hurtownie kosmetyczne
ul. Fabryczna 43, 43-100 Tychy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dagra Cosmetics Arkadiusz Panek

Informacje

Opis działalności
Dagra Cosmetics zajmuje się dystrybucją kosmetyków koreańskich i włoskich najlepszych marek na terenie kraju. Siedziba naszej firmy znajduje się w Tychach, w województwie śląskim. Osobą decyzyjną jest Arkadiusz Panek. Działamy na rynku od 2010 roku i prowadzimy swoją stronę internetową, na której wszystkie udostępniamy produkty.
Produkty i usługi
Dagra Cosmetics dostarcza Państwu profesjonalne kosmetyki, które mogą być używane zarówno w domu, jak i w gabinetach kosmetycznych. Posiadamy koreańskie kosmoceutyki i preparaty medyczne firm, które dostarczają swoje produkty na cały świat.

Kosmetyki firmy BeneXere znajdują swoje zastosowanie w pielęgnacji ciała, twarzy oraz depilacji. Storyderm to produkty, które wykorzystują działanie technologii Osmocell. Maksymalne działanie wybielające i liftingujące bez podrażnień i uczuleń. Wykorzystane peptydy wnikają głęboko w skórę i działają na wiele sposobów.

Neogenesis to jedyny producent masek posiadających w składzie dwutlenek węgla - carboxyterapy mask. Lekarze i kosmetolodzy używają medycznych nici liftingujące firmy Neogenesis w swoim gabinetach.

Regenovue produkuje kwas hialuronowy dwu i trójfazowy. Jest całkowicie bezpieczny i wolny od toksyn.

Znane i sprawdzone marki dostarczają nam produkty takie jak:
-krem ze ślimaka,
- tonik do twarzy,
- koncentrat nawilżający,
- maseczka do twarzy,
- mleczko do demakijażu,
= krem do cery problematycznej,
- krem do rąk, krem do masażu,
- peeling, maska na twarz,
- krem wypełniający,
- bandaże wyszczuplające,
- bandaże rozgrzewające.

To tylko niektóre z naszych produktów. Posiadamy kremy, balsamy, serum i maski do każdego typu skóry. Nieustanie poszerzamy nasz asortyment, do którego trafiają absolutne nowości.

Kupując kosmetyki na naszej stronie internetowej mają Państwo pewność szybkiej dostawy do 48 godzin. Dajemy możliwość zwrotu towaru. Oferujemy wsparcie i szkolenia.

Zapraszamy do kontaktu z Dagra Cosmetics. Chętnie nawiążemy współpracę z salonami kosmetycznymi i właścicielami gabinetów medycyny estetycznej.

Więcej produktów można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
BeneXere, Storyderm, Neogenesis, Maxclinic, Gold Snail, Labottach, Spider Web , Regenovue, Deajong Medical.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń