Budex Remonty i Wykończenia Ocieplanie Budynków

Usługi remontowo-budowlane w atrakcyjnej cenie

Prace elewacyjne
ul. Jaskółcza 30, 43-100 Tychy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Budex Remonty i Wykończenia Ocieplanie Budynków
ul. Jaskółcza 30, 43-100 Tychy śląskie
Telefon
Budex Remonty i Wykończenia Ocieplanie Budynków

Informacje

Opis działalności firmy Budex Remonty i Wykończenia Ocieplanie Budynków w Tychy
Jesteśmy firmą Budex i oferujemy klientom usługi remontowo-budowlane w pełnym zakresie. Nasza siedziba znajduje się w Tychach, zaś zasięg działania obejmuje całe województwo śląskie.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności naszej firmy Budex są usługi remontowo-budowlane. Od 1992 roku zapewniamy wysoką jakość prac opartą na sprawdzonych technologiach i dużej wiedzy. Nasz zespół stanowi wykwalifikowana kadra, która oferuje fachowe doradztwo techniczne. Dysponujemy bogatym zapleczem narzędziowym, dlatego realizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia. Prace wykonywane są przez nas zarówno na materiałach własnych, jak i powierzonych przez klienta. Zawsze na początku prac przedstawiamy kosztorys zlecenia.

Wykonujemy prace wykończeniowe, remonty domów, mieszkań, budynków przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej. Do naszych zadań należą również takie usługi jak:
-docieplenie budynków,
-prace elewacyjne,
-glazurowanie,
-układanie terakoty,
-malowanie,
-tapetowanie,
-zabudowy kartonowo-gipsowe,
-montaż stolarki otworowej.

Montaż obejmuje okna i drzwi.

Zajmujemy się także osuszaniem budynków metodą iniekcji krystalicznej oraz tworzymy drenaż. Pozwala to zapobiec zawilgoceniu fundamentów, a co za tym idzie, uniemożliwia powstanie szkodliwej dla zdrowia pleśni oraz zapobiega uszkodzeniu i zawaleniu się budynków.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu, by mogli Państwo zapoznać się z naszą szczegółową ofertą.
Zasięg działania
Firma Budex Remonty i Wykończenia Ocieplanie Budynków z lokalizacji: Tychy świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, chrzanowski, oświęcimski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń