BUDEX Remonty i wykończenia, Ocieplanie budynków

Usługi remontowo-budowlane w atrakcyjnej cenie

Prace elewacyjne
ul. Jaskółcza 30, 43-100 Tychy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
BUDEX Remonty i wykończenia, Ocieplanie budynków

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą ZRB Budex i oferujemy klientom usługi remontowo-budowlane w pełnym zakresie. Nasza siedziba znajduje się w Tychach, zaś zasięg działania obejmuje całe województwo śląskie. Właścicielem naszej firmy jest Dariusz Cebula.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności naszej firmy są usługi remontowo-budowlane. Od 1992 roku zapewniamy wysoką jakość prac w oparciu o sprawdzone rozwiązania oraz wiedzę techniczną. Nasz zespół stanowi wykwalifikowana kadra fachowców, która oferuje fachowe doradztwo techniczne oraz merytoryczne wsparcie. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, a także jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania klientów. Prace są wykonywane zarówno na materiałach własnych, jak i powierzonych przez klienta. Zawsze na początku prac przedstawiamy kosztorys zlecenia.

Wykonujemy prace wykończeniowe, remonty domów, mieszkań, budynków przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej. Do naszych zadań należy również:
- docieplenie budynków,
- prace elewacyjne,
- glazurowanie,
- układanie terakoty,
- malowanie,
- tapetowanie,
- zabudowy k-g,
- stolarka okienna i drzwiowa.

Zajmujemy się także osuszaniem budynków metodą iniekcji krystalicznej, a także tworzymy drenaż. Pozwala to zapobiec zawilgoceniu fundamentów, a co za tym idzie, uniemożliwia powstanie szkodliwej dla zdrowia pleśni oraz zapobiega uszkodzeniu i zawaleniu się budynków.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu, by mogli Państwo zapoznać się z naszą szczegółową ofertą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, bieruńsko-lędziński, chrzanowski, Katowice, mikołowski, Mysłowice, oświęcimski, pszczyński, Tychy

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń