Andrzej Chwalczyk Meble

Solidne meble na zamówienie

Meble kuchenne
ul. Kościuszki 54, 43-100 Tychy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 041 428
Adres korespondencyjny
ul. Kościuszki 54, 43-100 Tychy śląskie

Informacje

Opis działalności
Zakład stolarski Andrzeja Chwalczyka znajduje się w Tychach. Zajmuje się produkcją mebli z drewna. Ma niezwykle bogatą historię sięgającą 1954 roku.
Produkty i usługi
Drewno to materiał z którego pracownicy zakładu stolarskiego Andrzeja Chwalczyka produkują estetyczne, użyteczne i wytrzymałe meble. Firma zapewnia szybkie realizowanie zamówień i atrakcyjne ceny, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na zamówienie sprzętów do domu, biura albo innego miejsca. Meble produkowane są na podstawie wykonanych pomiarów, dzięki czemu idealnie pasują do wnętrza. Są też przez pracowników zakładu montowane. Do produkcji poza drewnem używane są akcesoria takich marek jak Blum, Peka, Hettich, Kesseböhmer, FGV.

Oferta przygotowana przez zakład stolarski Andrzeja Chwalczyka to:
-meble biurowe
-meble apteczne
-meble sklepowe
-meble kuchenne
-zabudowy wnęk
-szafy przesuwane
-szafy wolnostojące
-regały
-sypialnie na wymiar

Zabudowy kuchenne produkowane są w stylu nowoczesnym i klasycznym. Poza meblami w zakładzie powstają też inne konstrukcje z drewna, w tym schody, balustrady i boazeria.

Więcej informacji dotyczących zakładustolarskiego prowadzonego przez Andrzeja Chwalczuka można znaleźć na stronie internetowej. W sprawie zamówień najlepiej kontaktować się telefonicznie.


Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń