Voltmat Mateusz Szymoniak

Instalacje elektryczne dla firm i osób indywidualnych.

Elektroinstalatorstwo
ul. Konfederatów Barskich 17, 43-100 Tychy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
783 062 157
Adres korespondencyjny
ul. Konfederatów Barskich 17, 43-100 Tychy śląskie

Informacje

Opis działalności
Instalacje elektryczne. Elektryk.
Produkty i usługi
Moja firma Voltmat Mateusz Szymoniak zajmuje się najogólniej mówiąc instalacjami elektrycznymi. Działam na rynku od niedawno, bo od 2018 roku, jednak posiadam odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie nabyte w innych firmach. Ponadto cały czas jestem na bieżąco z nowościami branżowymi, które dostarczają nowych, bardziej wydajnych metod wykorzystywanych w elektryce. Zaufały mi już Fritsche Elektronik oraz deweloperzy Abako i Joker. Świadczę usługi elektryczne przedsiębiorcom, ale również klientom indywidualnym. Moja siedziba znajduje się w Tychach przy ulicy Konfederatów Barskich 17.

Działam w obszarze szeroko rozumianej elektryki. Zajmuje się instalacjami elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi oraz odgromowymi. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie działania można zaplanować, najczęściej jest tak, że urządzenia psują się w najmniej odpowiednim momencie. Zadowolenie moich klientów jest dla mnie najważniejsze, dlatego posiadam pogotowie elektryczne. Wykonywane przeze mnie zadania to modernizacja, konserwacja, wymiana, montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych.

Dokonuje również niezbędnych pomiarów, które przekładają się na bezpieczeństwo domowników i pracowników. Ponadto pomagam w remontach poprzez wspomniane usługi elektryczne oraz przenoszę liczniki i tworzę przyłącza. Wiem, że na elektroniczność składa się coś więcej niż tylko prąd. Są to również urządzenia, które on zasila. W związku z tym instaluję, naprawiam i serwisuję systemy alarmowe. Ponadto dbam o prawidłowe działania zabezpieczeń takich jak monitoringi, których prawidłowe działaniejest niezbędne do zachowania ochrony mienia.

Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych kompleksowymi usługami wykwalifikowanego elektryka. Gwarantuję fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego powierzonego mi zadania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe