Top Finance Michał Turowski

Kredyty i finansowanie
ul. Marszałka Piłsudskiego 55, 43-100 Tychy śląskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(17 opinii) napisz opinię

Kontakt

Strona www
Telefon
511 434 302
Adres korespondencyjny
ul. Marszałka Piłsudskiego 55, 43-100 Tychy śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Współpracujemy z ponad 30 starannie wyselekcjonowanymi Instytucjami Finansowymi, aby zapewnić naszym klientom dostęp do zróżnicowanych możliwości finansowania.

Wiemy jak wielokrotnie cenny jest czas. Pomagamy w załatwieniu formalności i możliwie maksymalnie skracamy proces pozyskania kredytu.

Jesteśmy całkowicie niezależni i zależy nam przede wszystkim na zaufaniu naszych klientów, dlatego masz pewność, że oferta, którą Ci proponujemy jest ofertą najkorzystniejszą dla Ciebie.

Nasza wysoka skuteczność jest poparta wieloletnim doświadczeniem doradców.

Każdego dnia mamy do czynienia z wieloma skomplikowanymi sprawami finansowymi, z którymi borykają się nasi klienci. Korzystamy z kreatywnych i nieszablonowych rozwiązań, które zwiększają Twoje szanse na uzyskanie finansowania nawet o 95%, m.in.:
- kredyt dla firm bez zdolności kredytowej,
- kredyt dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US,
- kredyt dla firm z branż wykluczonych i podwyższonego ryzyka,
- kredyt dla przedsiębiorców ze złą historią kredytową,
- kredyt konsolidacyjny dla firm,
- kredyt oddłużeniowy.

Krótko mówiąc, dla nas niemożliwe nie istnieje.

Kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, kredyty dla przedsiębiorców, kredyty firmowe, kredyty biznesowe, finansowanie firmowe, kredyt bez zaświadczeń, kredyty bez zabezpieczeń, doradztwo finansowe, konsolidacja kredytu, , szybkie kredyty, kredyty na oświadczenie, trudne konsolidacje, kredyt bez BIG, kredyt bez KRD, konsolidacja kredytowa, konsolidacje kredytowe, kredyty inwestycyjne, kredyty obrotowe, kredyt dla lekarzy, kredyty dla lekarzy, kredyt dla profesjonalistów, kredyt bez BIK i KRD, kredyty w Internecie, kredyt gotówkowy, , kredyty hipoteczne, kredyt dla firm, kredyty dla firm, kredyt na ZUS, kredyt bez BIK, szybki kredyt, kredyt na podatek, kredyt bez dochodu, kredyt na stracie, kredyt dla firmy budowlanej, oddłużenie, kredyt oddłużeniowy, kredyt internetowy, kredyt z zaległościami, kredyt na materiały, kredyt na towar, kredyt na remont, kredyt na budowę.
Opis działalności
Jesteśmy ekspertami w zakresie pozyskiwania finansowania dla firm. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, ale obsługujemy również osoby fizyczne – nie prowadzące działalności gospodarczej. Finansowanie zdobywamy dla klientów z różnych branż i jesteśmy otwarci na każdą grupę zawodową. Odległość nie jest da nas przeszkodą – obsługujemy klientów z całej Polski.
Produkty i usługi
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i renomowanymi Instytucjami Finansowymi, dlatego nie musisz obawiać się finansowania z niepewnego źródła.

Nasi doradcy to zawodowcy z obszerną wiedzą. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko zaoferować finansowanie na możliwie najlepszych warunkach, ale pomagamy również w sytuacjach, kiedy Klient zmaga się z problemami takimi jak brak zdolności lub brak historii kredytowej czy zaległości w Urzędach.

Nie działamy szablonowo. Każdy wniosek analizujemy indywidualnie i dobieramy odpowiednie rozwiązania finansowe – najkorzystniejsze dla danej sytuacji.

Ważne jest dla nas, aby klient w rzetelny sposób był poinformowany o wszystkich warunkach finansowania. Ponadto celujemy w jak największe uproszczenie procesu pozyskania finansowania, abyś mógł niezwłocznie zasilić swój budżet.

Nawet 650 000 zł bez zabezpieczenia, gotówka na koncie nawet w 24h, okres kredytowania do 30 lat, bez zaświadczeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:
- kredyt gotówkowy,
- kredyt konsolidacyjny,
- kredyt hipoteczny,
- kredyt obrotowy,
- kredyt inwestycyjny,
- kredyt firmowe,
- kredyt biznesowe,
- szybki kredyt dla firm w 24h,
- szybka pożyczka,
- kredyt dla firm na oświadczenie,
- kredyt dla firm bez BIK i KRD,
- kredyt dla firm bez ZUS i US,
- kredyt dla firm ELITE,
- kredyt dla profesjonalistów,
- kredyt dla lekarzy,
- kredyt dla branży transportowej,
- kredyt dla branży budowlanej,
- kredyt dla rolników,
- kredyt dla przedsiębiorców,
- kredyt dla osób fizycznych,
- kredyt na zakup maszyny,
- kredyt na start,
- kredyt na oświadczenie,
- kredyt na bieżącą działalność,
- kredyt pod hipotekę,
- kredyty bez zabezpieczeń,
- kredyt bez zaświadczeń,
- kredyty i pożyczki hipoteczne,
- trudne konsolidacje,
- konsolidacja kredytowa,
- konsolidacja kredytu,
- finansowanie firmowe,
- pożyczki bankowe,
- fachowe doradztwo finansowe i kredytowe,
- pośrednictwo finansowe,
- szybkie kredyty.
Marki i specjalizacje
Codziennie nasi doradcy rozwiązują problemy naszych Klientów, takie jak:
- brak zdolności kredytowej,
- niska punktacja w BIK,
- duża ilość chwilówek,
- słabe wyniki finansowe,
- branża wykluczona,
- zaległości w ZUS i US,
- oferta w banku jest za droga,
- opóźnienia w spłacie rat,
- wpisy w bazach np. BIG i KRD.

Kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, kredyty dla przedsiębiorców, kredyty firmowe, kredyty dla rolników, kredyty biznesowe, finansowanie firmowe, kredyt bez zaświadczeń, kredyt na zakup maszyny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

(17 opinii) napisz opinię
A
Alicja
2019-06-25 10:25:17
Warto zaufać Panu Michałowi. Miałam złe doświadczenia z doradcami, ale Top Finance poleciła mi znajoma , która korzystała z ich usług i zdecydowanie się nie zawiodłam. Niemal wpakowałam się w kolejne problemy, ale Pan Michał z Top Finance w porę wyciągnął moją firmę na prostą. Dostałam kredyt, który pokrył moje długi i jeszcze pozostała mi gotówka na drobną inwestycję. Teraz śpię spokojnie i spłacam rozsądną ratę
K
Karol
2019-04-12 10:45:45
Od samego początku naszej współpracy doradca mówił mi co po kolei będzie się działo. Przed wprowadzeniem wniosku do banku przeliczył zdolność, znałem warunki więc to ja decydowałem czy chcę taką ofertę. Polecam
J
Jadwiga
2019-03-19 16:11:27
Polecam firmę, nie miałam czasu czekać na zaświadczenia z urzędów, potrzebowałam na już kredyt i udała mi się zaplanowana inwestycja.
W
Wioletta
2019-01-25 16:13:19
Szczerze polecam Top Finance, szybko uporali się z dokumentami. Kredyt miałam uruchomiony na naprawdę korzystnych warunkach.
K
Klaudia
2019-01-04 15:55:34
Przede wszystkim profesjonalne podejście do sprawy i jak dla mnie szybkie uzyskanie finansowania. Zdecydowanie polecam doradców z Top Finance.
J
Janina
2018-12-19 13:27:00
Firma godna polecenia, przed jakimkolwiek złożeniem wniosku przeanalizowali moją sytuację, doradzili co można zrobić i informowali mnie o każdym kroku. Fachowa pomoc.
M
B
Magdalena B.
2018-11-23 15:20:57
Szybka i skuteczna pomoc ze strony Top Finance, wszystko załatwione zgodnie z ustaleniami. Polecam
A
Z
Agnieszka Z.
2018-11-02 14:40:00
Udało mi się wziąć kredyt naprawdę szybko. Formalności ograniczone do minimum, bardzo dobry kontakt z doradcą. Polecam
B
Z
Barbara Zielińska
2018-10-22 16:21:19
Udało mi się wziąć kredyt nawet przy zaległościach w ZUS. Moja ciężka sytuacja nie była przeszkodą. Naprawdę polecam Top Finance!
M
P
Małgorzata P.
2018-10-02 10:22:07
Zdecydowanie polecam. Otrzymałam kredyt bez zaświadczeń na które nie miałam czasu czekać. Dziękuję i pozdrawiam!
J
G
Jolanta Goniewska
2018-09-17 11:38:53
Szukałam pomocy finansowej w różnych firmach kredytowych, czym prawie całkowicie przekreśliłam swoje szanse. Dopiero doradca z Top Finance znalazł dla mnie rozwiązanie. Łatwo nie było, ale jednak się udało, jeszcze raz dziękuję :)
K
Kasia
2018-08-27 15:22:51
Solidna firma, wszystko zgodne z zamówieniem. Super pozytyw!!! POLECAM !
J
P
Julia Podolska
2018-08-25 23:09:52
Polecam
A
C
Adam Chwastek
2018-08-24 12:45:26
Jestem obecnie zadowolony z usług Pana Michała udało mi się uzyskać kredyt bez zaświadczeń bez zbędnych procedur, Pan Michał jest osobą godną zaufania :)
E
G
Ewa Galińska
2018-08-23 15:07:47
Szybko tanio solidnie!
P
Piotr
2018-08-22 13:26:26
Polecam serdecznie
E
Elwira
2018-08-21 10:16:31
Szybko i profesjonalnie. Gorąco polecam

Słowa kluczowe

kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, kredyty dla przedsiębiorców, kredyty firmowe, kredyty dla rolników, kredyty biznesowe, finansowanie firmowe, kredyt bez zaświadczeń, kredyt na zakup maszyny, kredyt na start, kredyty bez zabezpieczeń, doradztwo finansowe, kredyt na bieżącą działalność, konsolidacja kredytu, pożyczki bankowe, pożyczka bankowa, pośrednictwo finansowe, szybkie kredyty, kredyty dla osób fizycznych, szybka pożyczka, fachowe doradztwo finansowe, kredyt pod hipotekę, doradztwo finansowe i kredytowe, doradztwo kredytowe, kredyty i pożyczka hipoteczna, kredyty na oświadczenie, trudne konsolidacje, kredyt bez br, kredyty bez br, kredyt bez big, kredyt bez krd, konsolidacja kredytowa, konsolidacje kredytowe, kredyty inwestycyjne, kredyty obrotowe, kredyt dla lekarzy, kredyty dla lekarzy, kredyt dla profesjonalistów, kredyty dla profesjonalistów, kredyt bez bik i krd, kredyty w internecie, kredyty, pośrednictwo kredytowe, biuro kredytowe, doradca kredytowy, kredyty finansowe, biura kredytowe, kredyt gotówkowy, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, doradcy kredytowi, kredyt, pożyczka, kredyt dla firm, kredyty dla firm, kredyt na zus, kredyt bez bik, szybki kredyt, kredyt na podatek, kredyt bez dochodu, kredyt na stracie, kredyt dla firmy budowlanej, spłata zobowiązań, oddłużenie, kredyt oddłużeniowy, szybka decyzja, kredyt internetowy, kredyt z zaległościami, kredyt na materiały, kredyt na towar, kredyt na remont, kredyt na budowę