Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o.

oferujemy wynajem, sprzedaż, szkolenia i serwis podestów ruchomych

Podnośniki
ul. Murarska 27, 43-100 Tychy śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(32) 323 20 32
Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy MATECO znajduje się w Tychach, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży, serwisie podestów ruchomych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1998 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Mateco jest wynajem oraz sprzedaż specjalistycznych urządzeń do pracy na wysokości najlepszych producentów, w tym Genie Terex. W naszej ofercie można znaleźć samojezdne podesty ruchome, zwyżki masztowe, podnośniki teleskopowe oraz ładowarki teleskopowe. Możemy także zaproponować platformy robocze i podnośniki, które nadają się do prac związanych z usługami konstrukcyjnymi i instalatorskimi.

Oferujemy:
- podnośniki nożycowe,
- podnośniki masztowe,
- podnośniki teleskopowe,
- podnośniki teleskopowo-przegubowe,
- podnośniki na przyczepach samochodowych.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy serwisowanie podnośników. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naprawy urządzeń. Podejmiemy się naprawy usterek, renowacji podestów oraz ich okresowych przeglądów gwarancyjnych.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Mateco.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
F
Feliks
Dobra firma