Ekopal-Max

Sprzedaż materiałów opałowych wysokiej jakości

Materiały opałowe
ul. Murarska 28, 43-100 Tychy śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek Zamknięte
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 216 85 11
501583300
Ekopal-Max

Informacje

Opis działalności
Iwona Soćko jest właścicielką firmy Ekopal-Max, która zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną olejów napędowych i opałowych oraz ekogroszku. Nasza siedziba mieści się w Tychach, w województwie śląskim. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Produkty i usługi
Olej opałowy, produkowany z ropy naftowej, należy do grupy średnich destylatorów obok oleju napędowego i paliwa lotniczego. Stosuje się go w kotłach, piecach przemysłowych oraz w piecach technologicznych. O jego jakości decydują przede wszystkim jego właściwości fizyko-chemiczne, takie jak wartość opałowa, temperatura płynięcia oleju, lepkość czy zawartość siarki.

Olej opałowy jest już powszechnie używany jako paliwo grzewcze. Popularności sprzyja silny rozwój nowoczesnych technologii grzewczych, które powodują obniżenie kosztów uzyskania niezawodnej, ekonomicznie działającej instalacji.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą wysokiej jakości oleju opałowego lekkiego Ekoterm Plus, który produkuje PKN Orlen. Poza tym prowadzimy sprzedaż ekogroszku wysokoenergetycznego. Zdobył on niesamowite uznanie wśród konsumentów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wszystkim zapewniamy najlepsze możliwe rozwiązania.

W branży paliwowej działamy już od 1994 roku, więc posiadamy spore doświadczenie, które znacznie ułatwia nam to zadanie. Pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani i posiadają konieczne uprawnienia do pracy z takim towarem. Gwarantujemy terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej w celu poznania szczegółowej oferty oraz zachęcamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Katowice, Jaworzno, Mysłowice, Żory, bieruńsko-lędziński, mikołowski, pszczyński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń