Geo-wiert studnie głębinowe

Profesjonalne wiercenie studni głębinowych

Studnie
ul. Nad Jeziorem 59, 43-100 Tychy śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
509 451 374
Adres korespondencyjny
ul. Nad Jeziorem 59, 43-100 Tychy śląskie

Informacje

Opis działalności
Geo-wiert oferuje profesjonalne odwierty pod studnie głębinowe i pompy ciepła. Zajmujemy się również badaniami geofizycznymi gruntu. Wieloletnia praktyka w branży studniarskiej. Działamy od 2004 roku, znajdujemy się w Tychach. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Produkty i usługi
Rozpoczęcie budowy domu, oprócz wielu innych uwarunkowań, oznacza zapewnienie dostępu do sieci wodociągowej. Niekiedy istniejąca infrastruktura uniemożliwia przyłączenie tradycyjnej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Jedynym optymalnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wiercenie studni głębinowej.

Powierzając to zadanie firmie Geo-wiertzyskuje się pewność, że każdy etap prac będzie zrealizowany profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi zasadami. Wieloletnie doświadczenie firmy potwierdzają oddane do użytku tysiące studni, przez które przepłynęły już hektolitry wody. Działamy na rynku nieprzerwanie od niemal 15 lat, stale poszerzając grono zadowolonych Klientów.

Geo-wiert wyróżnia się na tle konkurencji, wykonując odwierty pod pale ze stuprocentową skutecznością. Nasza firma podejmuje się wykonywania studni głębinowych bez względu na rodzaj gruntu. Nawet, jeśli konkurencja twierdzi, że teren nie spełnia określonych warunków, doświadczeni fachowcy z Geo-wiert znajdą satysfakcjonujące wyjście z sytuacji. Innowacyjne, a przy tym w pełni skuteczne metody wykrywania wody, umożliwiają określenie cieku wodnego z niebywałą dokładnością. Udzielamy też naszym Klientom wsparcia w zakresie dopełniania niezbędnych formalności.

W ramach naszej działalności zajmujemy się takimi usługami jak:
- wiercenie studni głębinowych,
- szukanie wody metodą różdżkarską,
- szukanie widy metodą elektrooporową,
- rurowanie otworów,
- obsybka.

Firma Geo-wiert świadczy wysokiej jakości usługi, wykonując studnie głębinowe dla domów na terenie Śląska oraz sąsiadujących z nim rejonów. W celu uzyskania większej ilości informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Marki i specjalizacje
studnie, wiercenie studni, odwierty studni, studnie głębinowe, wiercenie studni głębinowych, odwierty studni głębinowych, szukanie wody, oczyszczanie studni, grodzenie szczelne, odwierty geologiczne, pompy głębinowe, studnia głębinowa, studnia, studnie głębinowe, tanie studnie głębinowe, wiercenie studni głębinowych, studnie głębinowe przydomowe, studnie głębinowe, studnie głębinowe wiercone, studnie głębinowe dla domów, studnie głębinowe wiercenie studni

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Mario
Firma godna polecenia.