Wędkarski Świat Bożena Termina

Szeroki wybór artykułów zoologicznych

Artykuły zoologiczne
ul. Orzeszkowej 13, 43-100 Tychy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wędkarski Świat Bożena Termina

Informacje

Opis działalności
Wędkarski Świat, prowadzony przez Bożenę Terminę, funkcjonuje w branży zoologicznej od 2014 roku. Siedziba działalności mieści się w Tychach, na terenie województwa śląskiego. Sklep zajmuje się sprzedażą artykułów dla zwierząt.
Produkty i usługi
Wędkarski Świat to sklep wędkarsko-zoologiczny, który posiada szeroki wybór artykułów dla zwierząt. Asortyment obejmuje przede wszystkim karmy dla psów i kotów, które pochodzą od zaufanych i znanych producentów, takich jak Purina, Royal, Tropi Dog, Hobby Dog, Tropical, Tetra i wiele innych. Na sklepowych półkach dostępne są też produkty dla ptaków, gryzoni, gadów oraz ryb. W ofercie znajdują się między innymi:

- akcesoria akwarystyczne,
- pokarmy dla ryb,
- karma dla gryzoni,
- smycze,
- kosmetyki dla zwierząt,
- klatki,
- przysmaki dla zwierząt.

Klienci mogą zakupić preparaty witaminowe, owadobójcze i wzmacniające, neutralizatory zapachu, szczotki, zabawki dla psów i kotów oraz miski. Interesanci mogą nabyć karmniki, ściółki dla gryzoni, kuwety, poidełka oraz piasek i żwirek dla kotów. Sklep od początku istnienia cieszy się głębokim zainteresowaniem wśród wielu osób. Produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń