Mgr Iwona Kwiatkowska gabinet psychologiczny

Pomoc psychologiczna dla każdego

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Orzeszkowej 7, 43-100 Tychy śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Mgr Iwona Kwiatkowska gabinet psychologiczny

Informacje

Opis działalności
Jako psycholog posiadam ponad 21 lat doświadczenia. Nazywam się Iwona Kwiatkowska, mój gabinet psychologiczny znajdziecie w Tychach, na terenie województwa śląskiego.Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty.
Produkty i usługi
Jako psycholog z doświadczeniem wiem, jak bardzo ważny jest dla moich Pacjentów poświęcany im czas. Korzystając z tej wiedzy oferuję przede wszystkim terapie indywidualne w terminach dla nich dogodnych. W szczególności udzielam pomocy osobom które w swoim życiu doświadczyły urazów mózgu, udarów oraz cierpiących na choroby neurodegeneracyjne. Na pomoc mogą liczyć także pacjenci cierpiący na różnego rodzaju stany lękowe, depresyjne oraz inne.

Moja oferta to przede wszystkim:
badanie funkcji poznawczych
pomoc psychologiczna
badanie intelektu
badanie osobowości
terapia psychologiczna
trening poznawczy
diagnoza neuropsychologiczna
terapia dla dorosłych
poradnictwo psychologiczne

Stosuję różnego rodzaju metody które zapewniają moim Pacjentom odpowiednie wsparcie. Jestem osobą pełną empatii oraz zrozumienia. Z chęcią korzystam także z opracowanych przez siebie wyników badań tak, aby dla każdego Pacjenta znaleźć najlepszą metodę pomocy.

Zainteresowanych moją pełną propozycją zapraszam do kontaktu oraz rejestracji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kamila
Byłam bardzo płaczliwa i nie potrafiłam nic z tym zrobić. Myślałam, że być może to po prostu wrażliwość, jednak przyczyną takiego stanu była zupełnie inna. Pomogła mi Pani Iwona. To doświadczony psycholog, któremu należy ufać.
A
Andrzej
Pani Iwona pomogła mi z zaburzeniami snu, przez które wiecznie budziłem się zmęczony, często w stanie lęku. Idealnie dobrała metodę leczenia i pomogła mi uporać się ze stresem.