Bodim Oktawian Purczyński

Skuteczna filtracja nieprzyjemnych zapachów, smogu i alergenów

Filtry
Samochodowa 43, 43-100 Tychy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
667 959 895
Adres korespondencyjny
Samochodowa 43, 43-100 Tychy śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Bodim Oktawiana Purczyńskiego to firma z Tychów, w województwie śląskim. Została założona w 2009 roku i zajmuje się produkcją filtrów powietrza. Produkuje rozwiązania przeznaczone do obiektów przemysłowych, usługowych, mieszkalnych i biurowych.
Produkty i usługi
Filtracja powietrza to zagadnienie, któremu firma Bodim poświęciła wiele czasu. Testy, projekty i lata doświadczenia w branży sprawiły, że klienci otrzymują systemy skuteczne, wytrzymałe i konkurencyjne cenowo. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się stałe rozwiązania, ale możliwa jest też produkcja na wymiar. Dzięki temu każdy zamawiający otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje.

Bodim w swoich filtrach montuje kasety wypełnione węglem aktywnym lub maty poliestrowe nasączone tym materiałem. Ma on doskonałe właściwości przechwytujące wolne związki organiczne, smog, dym, alergeny i odór. W większość filtrów możliwa jest wymiana kaset z materiałem filtracyjnym, a niektóre są jednorazowe i po zużyciu trzeba je zutylizować.

Na klientów przedsiębiorstwa czekają takie rozwiązania jak:
-filtry węglowe ADS
-filtry węglowe ADSR do rekuperatorów
-filtry węglowe dla lasera
-filtry węglowe kasetowe
-filtry węglowe plisowane
-filtry węglowe tubowo-patronowe
-filtry węglowe kompaktowe
-filtry węglowe z matą nawęglaną

Firma produkuje również maty do kuwet, które dzięki węglowi aktywnego powstrzymują nieprzyjemne zapachy. Maty te oferowane są w różnych kształtach, np. prostokątne, heksagonalne i nerki.

Więcej o firmie Bodim, systemach opartych na węglu aktywnym i produkowanych filtrach przeczytają Państwo na stronie internetowej. Można również zadzwonić lub napisać maila z zapytaniami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

maty,